Wielka czcionka, czyli gazeta XXL

poniedziałek 27 listopada 2017
  • Uczestnicy warsztatów, organizowanych przez MBP w Dąbrowie Górniczej, przygotują wielkoformatową gazetkę biblioteczną (fot. pixabay)
    Uczestnicy warsztatów, organizowanych przez MBP w Dąbrowie Górniczej, przygotują wielkoformatową gazetkę biblioteczną (fot. pixabay)
Kiedy: 
  • środa 6 grudnia 2017
Dla dzieci, które interesują się malarstwem i sztuką Miejska Biblioteka Publiczna w Dąbrowie Górniczej przygotowała warsztaty „Wielka czcionka”.

Podczas zajęć dzieci w wieku od 8 do 13 lat będą redagować wielkoformatową gazetkę biblioteczną. Wspólnie napiszą materiał na pierwszą stronę, stworzą horoskop w formie haiku i wykadrują idealne zdjęcie. Zajęcia literackie z elementami plastycznymi pobudzą kreatywność i wyobraźnię młodych dziennikarzy.

Bezpłatne spotkania zaplanowano o godz. 16 w co drugą środę, począwszy od 11 października. Zapisy na zajęcia ruszają 25 września o godz. 8.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Rozpoczął się rok szkolny, plany lekcji zostały już ustalone, przyszedł czas na znalezienie ciekawych zajęć dodatkowych dla pociechy. Postanowiliśmy Wam to ułatwić i zebrać w jednym miejscu najatrakcyjniejsze, według nas, oferty z województwa śląskiego. Znajdują się wśród nich zarówno warsztaty rozwijające umysł, wyobraźnię czy zdolności manualne, jak i zajęcia sportowe - niezbędne do prawidłowego rozwoju młodego człowieka oraz kulinarne - rozwijające zmysł smaku, świadomość żywieniową oraz kreatywność. 


 

Zajęcia dodatkowe dla dzieci - najlepsze propozycje z regionu