Fabryka Kreatywności

środa 8 listopada 2017
  • Na warsztatach "Fabryki kreatywności" będziecie mogli wykazać się w wielu dziedzinach (fot. pixabay)
    Na warsztatach "Fabryki kreatywności" będziecie mogli wykazać się w wielu dziedzinach (fot. pixabay)
Kiedy: 
  • wtorek 14 listopada 2017
  • czwartek 16 listopada 2017
  • wtorek 21 listopada 2017
  • wtorek 28 listopada 2017
Gdzie: Sosnowiec
Fabryka Kreatywności to warsztaty przygotowane przez Wyższą Szkołę Humanitas, które urozmaicą listopadowe popołudnia, zainspirują do zdobywania nowych umiejętności i poszerzania wiedzy.

"Fabryka Kreatywności" to warsztaty skierowane do dzieci w wieku 6 - 12 lat.

Pierwsze z nich to „Antidotum na nudę”, które odbędzie się 16 listopada o godz. 17. Poznacie na nich przepis na glutki, które potem będziecie umieli wykonać także w domu. Z kolei 21 listopada o godz. 16.30 na „Kreatywnych zabawach z Zosią Sadosią” czekają na dzieciaki zabawy plastyczne, kulinarne i konstruktorskie. Koszt udziału w tych warsztatach to 5 zł. 

Dla miłośników tańca przygotowano bezpłatne warsztaty „Taneczny szał”, czyli spotkanie z profesjonalnymi tancerzami. Odbędą się one 14 i 28 listopada o godz. 18.

By wziąć udział w warsztatach należy zapisać się poprzez formularz. Ilość miejsc ograniczona.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Rozpoczął się rok szkolny, plany lekcji zostały już ustalone, przyszedł czas na znalezienie ciekawych zajęć dodatkowych dla pociechy. Postanowiliśmy Wam to ułatwić i zebrać w jednym miejscu najatrakcyjniejsze, według nas, oferty z województwa śląskiego. Znajdują się wśród nich zarówno warsztaty rozwijające umysł, wyobraźnię czy zdolności manualne, jak i zajęcia sportowe - niezbędne do prawidłowego rozwoju młodego człowieka oraz kulinarne - rozwijające zmysł smaku, świadomość żywieniową oraz kreatywność. 


 

Zajęcia dodatkowe dla dzieci - najlepsze propozycje z regionu