Mikołajki z bohaterami bajki Niesamowity Świat Gumballa

niedziela 17 grudnia 2017
  • Świąteczne Miasteczko będzie dostępne do 22 grudnia (fot. mat. organizatora)
    Świąteczne Miasteczko będzie dostępne do 22 grudnia (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 9 grudnia 2017 - piątek 22 grudnia 2017
Gdzie: Gliwice
W sobotę 9 grudnia odbędą się mikołajki z bohaterami bajki Niesamowity Świat Gumballa. Nie zabraknie kreatywnych zabaw, warsztatów i konkursów z nagrodami. Będzie też Mikołaj, Śnieżynki i Świąteczne Miasteczko z wenecką karuzelą.

Kreskówka Cartoon Network – Niesamowity Świat Gumballa – od 6 lat podbija serca milionów polskich dzieci. W sobotę 9 grudnia wszyscy fani przygód niebieskiego kota Gumballa i jego przyjaciół będą mogli spotkać swoich ulubionych bohaterów na żywo podczas Gumballowych Mikołajek!

W programie przewidziano m.in. spotkania z Gumballem i Darwinem, malowanie światłem z Penny w ramach strefy wirtualnej rzeczywistości, warsztaty kodowania Boberta w języku scratch junior oraz naukę tańców Tobiasa. Na dzieci czekać będą liczne atrakcje z fantastycznymi nagrodami, warsztaty i zabawy pod okiem doświadczonych animatorów. Park odwiedzi także Święty Mikołaj. Przez cały dzień Śnieżynki będą rozdawać słodkości.

Gumballowe Mikołajki odbędą się 9 grudnia w Parku Handlowym Arena w Gliwicach w godz. 11-18.

Dodatkowo, do 22 grudnia na parkingu Parku zagości prawdziwe Świąteczne Miasteczko. Wśród pachnących lasem choinek, aromatu grzanego wina i czekoladowych pierników, na Klientów Areny czeka moc świątecznych niespodzianek i atrakcji. Wśród nich świetlne iluminacje, weekendowe występy sceniczne i jarmark, na którym nie zabraknie regionalnych produktów, wyrobów rzemieślniczych, rękodzieła czy akcesoriów w świątecznym klimacie. Dzieci również nie będą się nudzić, dla nich przewidziano wenecką karuzelę. Świąteczne Miasteczko będzie dostępne w godzinach 10-19.

Szczegółowe informacje oraz regulamin akcji znajdują się na stronie www.arena-gliwice.pl.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także


Na mikołajki obdarowujemy się zwykle drobnymi upominkami. O wiele większym wyzwaniem jest Boże Narodzenie, kiedy pod choinką każdy oczekuje konkretnych prezentów. Sporządziliśmy listę tych najciekawszych. Wśród naszych propozycji są wyłącznie najwyższej jakości, niebanalne polskie produkty: zabawki, ubrania, gadżety, książki. Zobaczcie, jakie "perełki" znaleźliśmy.
 

Top 50 – najlepsze prezenty pod choinkę