Ferie w Muzeum Śląskim

piątek 5 stycznia 2018
  • Od 30 stycznia do 9 lutego w Muzeum Śląskim odbywać się będą zajęcia dla dzieci (fot. mat. Muzeum)
    Od 30 stycznia do 9 lutego w Muzeum Śląskim odbywać się będą zajęcia dla dzieci (fot. mat. Muzeum)
Kiedy: 
  • wtorek 30 stycznia 2018 - piątek 9 lutego 2018
Gdzie: Katowice
Muzeum Śląskie zaprasza na ferie zimowe inspirowane wystawami czasowymi „Zaczęło się od ziarna” i „Zwrotnica. Początki neoawangardy na Śląsku”.

Zajęcia będą odbywać się w trzech lokalizacjach: w siedzibie przy al. Korfantego 3, w budynku głównym i budynku dawnej łaźni przy ul. Dobrowolskiego 1 od 30 stycznia do 9 lutego od wtorku do piątku.

Warsztaty dla grup półkolonijnych w siedzibie przy alei W. Korfantego 3

Zajęcia plastyczne inspirowane wystawą czasową „Zwrotnica. Początki neoawangardy na Śląsku”. Warsztaty odbywać się będą od wtorku do piątku, o godz. 10 i 12. Koszt uczestnictwa zajęciach wynosi 7 zł od osoby. Z uwagi na limit miejsc obowiązują zapisy: edukacja@muzeumslaskie.pl, tel. 32 213 08 36 (czynny od poniedziałku do piątku w godz. 10-16)

Warsztaty dla grup półkolonijnych w siedzibie przy ul. T. Dobrowolskiego 1 (budynek główny)

Od wtorku do piątku o godz. 10 będzie można zwiedzać Muzeum, po zwiedzaniu o godz. 11 odbędą się warsztaty twórcze inspirowane zwiedzaniem. Koszt zwiedzania to 12 zł, koszt warsztatów - 7 zł od osoby.  Z uwagi na limit miejsc obowiązują zapisy: edukacja@muzeumslaskie.pl, tel. 32 213 08 36 (czynny od poniedziałku do piątku w godz. 10-16:00)

Warsztaty dla dzieci w siedzibie przy ul. T. Dobrowolskiego 1 (budynek dawnej łaźni)

Dzieci wraz z opiekunami będą mogły wziąć udział w warsztatach w przestrzeni wystawy „Zaczęło się od ziarna”. Zajęcia odbędą się w obie środy w czasie ferii o godz. 11. Zajęcia poprowadzi kuratorka wystawy, Agata Sady. Z uwagi na limit miejsc należy kupić wcześniej bilety w kasach lub online, koszt: 7 zł od dziecka.

Więcej informacji znajduje się na profilu wydarzenia na Facebooku.

Kategoria: Wydarzenia