Dzień żywiołów w Ogrodzie Botanicznym

środa 27 czerwca 2018
  • Uczestnicy wydarzenia będą mogli nie tylko obserwować, ale też wziąć udział w zmaganiach żywiołów (fot. pixabay)
    Uczestnicy wydarzenia będą mogli nie tylko obserwować, ale też wziąć udział w zmaganiach żywiołów (fot. pixabay)
Kiedy: 
  • sobota 7 lipca 2018
Gdzie: Mikołów
Tematem przewodnim imprezy będą dwa żywioły - ogień i woda. Ich walkę zaprezentują strażacy z OSP Bujaków, a także aktorzy Teatru Ognia. Dodatkowo zaplanowano rodzinną strefa zabaw, wspólne pieczenie kiełbasek, kiermasz rękodzielniczy i wiele innych atrakcji.
Na stanowiskach z warsztatami kreatywnymi dzieci będą mogły odkryć swoje talenty. Nie zabraknie malowanek XXL oraz wyczynów sportowych na hulajnogach, które tego dnia będzie można wypożyczyć na miejscu. Animatorzy stworzą kolorowe warkoczyki i malowane buźki, a instruktorzy survivalu będą czekać w swoim obozie na wszystkich ciekawych świata odkrywców.
 
Odbędzie się trening „dobrego samopoczucia” i zajęcia przyrodnicze dla całych rodzin. Uczestnicy imprezy będą mogli posilić się w kawiarence, która zaserwuje m.in. lody, ciasta, lemoniady i kawę, a także na kiermaszu, gdzie oprócz swojskich wyrobów kupić będzie można ręcznie wykonane zabawki i ozdoby do pokoików dziecięcych. Na zakończenie imprezy odbędzie się spektakularny pokaz aktorów Teatru Ognia, którzy zaprezentują zmagania żywiołów.
 
Impreza odbędzie się 7 lipca o godz. 15 w Śląskim Ogrodzie Botanicznym w Mikołowie (ul. Sosnowa 5). Wstęp wolny. Więcej informacji przeczytacie na stronie organizatora.
 
Kategoria: Wydarzenia