Wygraj bilety na ENEMEF: Noc Nolana z premierą „Dunkierki”!

wtorek 18 lipca 2017
  • Kadr z filmu "Dunkierka" (fot. mat. Mulitkino)
    Kadr z filmu "Dunkierka" (fot. mat. Mulitkino)
Nasza poprzednia propozycja kinowa, w ramach akcji „Gdy nie ma dzieci w domu…”, dedykowana była mamom. Tym razem mamy dla Was bilety na filmy, które spodobają się również tatusiom. Mamy dla Was wejściówki na nocny maraton pełen emocji!

ENEMEF: Noc Nolana to wyjątkowa szansa, aby obejrzeć na wielkim ekranie rewelacyjne filmy wybitnego twórcy najbardziej zakręconego współczesnego kina. Christopher Nolan od przełomowego, łamigłówkowego "Memento" za każdym razem zaskakuje niebanalną fabułą i świeżością.

„Noc Nolana” odbędzie się 21 lipca o godz. 22. W repertuarze: „Incepcja”, „Interstellar” oraz premierowo „Dunkierka”. Więcej informacji o maratonie znajdziecie na stronie Multikina.

Podwójne bilety na seans, który odbędzie się w Multikino Katowice otrzymają dwie osoby, które:

- zapiszą się do naszego newslettera (tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich maile trafią do naszej skrzynki jako pierwszy i trzydziesty.

Pytanie: trylogię o jakim superbohaterze wyreżyserował Christopher Nolan?

Odpowiedzi (wraz z imieniem i nazwiskiem) należy przesyłać od godz. 12 we wtorek 18 lipca do godz. 12 w czwartek 20 lipca na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Nocny Maraton”.

Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo. Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Christopher Nolan wyreżyserował trzy filmy o Batmanie: "Batman początek", "Mroczny rycerz" i "Mroczny rycerz powstaje".

Kategoria: Konkursy