Wygraj bilety na „Ciało obce”!

środa 19 lipca 2017
  • "Ciało obce" to spektakl, który zobaczycie w Teatrze Żelaznym w Katowicach (fot. mat. Teatr Żelazny)
    "Ciało obce" to spektakl, który zobaczycie w Teatrze Żelaznym w Katowicach (fot. mat. Teatr Żelazny)
W ramach akcji „Gdy nie ma dzieci w domu…” było już filmowo i muzycznie. Teraz przyszedł czas na teatr. Mamy dla Was bilety na spektakl „Ciało obce”, stworzony na podstawie kontrowersyjnej książki Rafała Ziemkiewicza.

„Ciało obce” to spektakl, który możecie zobaczyć w Teatrze Żelaznym w Katowicach. Bohater spektaklu, dwa lata po rozwodzie, wciąż w myślach rozmawia ze swoją żoną. Nieudane małżeństwo skończyło się, gdy wyznał, że zdradzał ją z wieloma kobietami, choć… wcale nie czuł się z tym dobrze. To trudna opowieść o człowieku, który chcąc ratować szczęście rodzinne, wpadł w wir niekończących się zdrad małżeńskich. „Ciało obce” to spektakl tylko dla widzów dorosłych. Więcej o spektaklu przeczytacie na stronie Teatru Żelaznego.

Podwójne bilety na spektakl, który odbędzie się w 27 lipca o godz. 19 otrzyma osoba, która:

- zapisze się do naszego newslettera (tutaj),

- prawidłowo odpowie na pytanie konkursowe,

- jej mail trafi do naszej skrzynki jako dziesiąty.

Pytanie: Jak ma na imię żona bohatera spektaklu „Ciało obce”?

Odpowiedzi (wraz z imieniem i nazwiskiem oraz telefonem kontaktowym) należy przesyłać od godz. 12 w czwartek 20 lipca do godz. 12 we wtorek 25 lipca na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Ciało obce”. Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo.

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Żona bohatera spektaklu „Ciało obce” ma na imię Magda.

Kategoria: Konkursy