Wygraj bilety na „Shirley Valentine”

niedziela 30 lipca 2017
  • Mamy dla Was podwójny bilet na spektakl "Shirley Valentine" (fot. mat. Teatr Żelazny)
    Mamy dla Was podwójny bilet na spektakl "Shirley Valentine" (fot. mat. Teatr Żelazny)
Drodzy rodzice, mamy dla Was kolejną propozycję teatralną. W tym konkursie możecie zdobyć podwójne zaproszenie na spektakl „Shirley Valentine” w Teatrze Żelaznym.

"Shirley Valentine" to legendarny spektakl Willy'ego Russel'a, byłego fryzjera, który, podczas godzin spędzonych na wysłuchiwaniu zwierzeń, jak żaden inny mężczyzna, zgłębił tajniki kobiecej duszy – jej tęsknot i pragnień. Spektakl wyreżyserowała autorka słynnego "Klimakterium...i już" - Elżbieta Jodłowska, a w postać Shirley wcieliła się Małgorzata Gadecka, wybitna śląska aktorka.

Spektakl w humorystyczny sposób opowiada historię kury domowej, która zajmując się domem i gotując mężowi sadzone z kartoflami zapomniała o własnych marzeniach.Pewnego dnia dostaje od przyjaciółki zaproszenie na dwutygodniowy urlop. Po dłuższej chwili zastanowienia, postanawia wbrew woli męża spełnić swoje marzenie. Spektakl przez wiele lat grany był w chorzowskim Teatrze Rozrywki, a teraz z ogromnym powodzeniem na deskach Teatru Żelaznego.

Podwójny bilet na spektakl „Shirley Valentine”, który odbędzie się 9 sierpnia o godz. 19 w Teatrze Żelaznym otrzyma osoba, która:

- zapisze się do naszego newslettera (tutaj),

- prawidłowo odpowie na pytanie konkursowe,

- jej mail trafi do naszej skrzynki jako dziesiąty.

Pytanie: Na urlop do jakiego kraju zamierza wybrać się bohaterka spektaklu?

Odpowiedzi (wraz z imieniem i nazwiskiem) należy przesyłać od godz. 12 w poniedziałek 31 lipca do godz. 18 w piątek 4 sierpnia na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Shirley Valentine”.

Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo. Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcy (otrzymał od nas maila). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

 

Odpowiedź: Do Grecji.

Kategoria: Konkursy