Wyślij zdjęcie swojej pociechy z tytą i wygraj wycieczkę do Zatorlandu

niedziela 3 września 2017
  • Pierwszoklasistka Zuza - rok szkolny 2015/2016 (fot. archiwum rodzinne Zuzy)
    Pierwszoklasistka Zuza - rok szkolny 2015/2016 (fot. archiwum rodzinne Zuzy)
Dziś rozpoczęcie roku szkolnego. U niektórych z Was to prawdziwy przełom - Wasze dzieci idą do pierwszej klasy. Na Śląsku, pierwszy dzień w szkole, od ponad 100 lat, kojarzy się z tytą wypełnioną słodyczami. W ubiegłym roku dostaliśmy od Was mnóstwo zdjęć Waszych pociech z rogami obfitości. Liczymy na to, że i w tym roku nie zawiedziecie. Na autorów najciekawszych zdjęć czekają atrakcyjne nagrody.

Maile ze zdjęciami ślijcie na adres konkurs@silesiadzieci.pl od godz. 12 w poniedziałek 4 września do godz. 12 w czwartek 7 września. Spośród nadesłanych zdjęć wybierzemy te, które najbardziej nas urzekną i opublikujemy je na naszym profilu na Facebooku.

Autor zdjęcia, które wzbudzi największe zainteresowanie (zbierze najwięcej lajków) wygra rodzinną wycieczkę do Zatorlandu. Drugie i trzecie miejsce nagrodzimy książkami.

Bilet rodzinny do Zatorlandu należy zrealizować do 31 października. W tytule maila wpiszcie "rozpoczęcie roku szkolnego" i nie zapomnijcie podać imienia osoby na zdjęciu oraz adresu do wysyłki nagród. Wysyłając nam zdjęcie wyrażacie zgodę na jego publikacje. 

Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo.

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.


Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Wygrało zdjęcie nadesłane przez p. Aneta - pierwszka Cypriana, na drugim miejscu znalazła się pierwszoklasistka Aleksandra z Siemianowic Śl., trzecie miejsce ex aequo - Mateusz Gortych i Madzia Rojczyk. Gratulujemy! Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Zdjęcia zwycięzców zostały opublikowane w artykule: Rok szkolny 2017/2018 rozpoczęty.

Kategoria: Konkursy