Wygraj wejściówkę na „Dzieci z Bullerbyn‟

czwartek 29 marca 2018
  • Wyprawa do Bullerbyn to frajda nie tylko dla dzieci (fot, Teatr Miejski w Gliwicach)
    Wyprawa do Bullerbyn to frajda nie tylko dla dzieci (fot, Teatr Miejski w Gliwicach)
„Dzieci z Bullerbyn‟ z to prawdziwy klasyk w niemal każdej dziecięcej biblioteczce. Teatr Miejski w Gliwicach zaprasza na spektakl, w którym przygody Lisy, Lasse i ich przyjaciół można zobaczyć z perspektywy innej niż ta książkowa. A my mamy dla Was bilety na to przedstawienie.
Chętnych do wyprawy do Bullerbyn znajdziemy z pewnością nie tylko wśród najmłodszych czytelników naszego portalu. Okazja do niezwykłej podróży już wkrótce - 8 kwietnia o godz. 17 w Teatrze Miejskim w Gliwicach rozpocznie się spektakl, na który bilety wygra ktoś z naszych czytelników.
 
Szansę na wygraną ma osoba, która:

- jest zapisana do naszego newslettera (tutaj),

- prawidłowo odpowie na pytanie konkursowe,

- jej mail trafi do naszej skrzynki jako dziesiąty.

Pytanie: Jakie tytuły noszą kolejne książki o przygodach dzieci z Bullerbyn?

Odpowiedzi (wraz z imieniem i nazwiskiem) należy przesyłać od godz. 15 w czwartek 29 marca do godz. 15 we wtorek 3 kwietnia  na adres konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać "Bullerbyn”.

Ze zwycięzcą skontaktujemy się mailowo. Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

 

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcy (otrzymał od nas maila), a pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie.

OdpowiedźKolejne książki o przygodach dzieci z Bullerbyn są zatytułowane „Więcej o dzieciach z Bullerbyn” i „Wesoło jest w Bullerbyn”.

Kategoria: Konkursy