Wygraj wejściówkę na Opowieści Wagantów

środa 4 kwietnia 2018
  • Lalki z przedmiotów codziennego użytku i muzyka grana na żywo wprowadzają niezwykłą atmosferę (fot. Teatr Gry i Ludzie)
    Lalki z przedmiotów codziennego użytku i muzyka grana na żywo wprowadzają niezwykłą atmosferę (fot. Teatr Gry i Ludzie)
Trupa wędrujących lalkarzy, tytułowych Wagantów, jeździ ze swoim wozem grając opowieści dla dzieci i dorosłych. Tym razem laureat naszego konkursu zobaczy dwie historie - o dziecku szczęścia, które wyrusza do piekła po trzy złote włosy z głowy diabła i o córce młynarza, która przez pychę swego ojca trafia do królewskiego lochu.

„Opowieści Wagantów” to próba odtworzenia średniowiecznego spektaklu lalkowego. Lalki wykonane zostały z przedmiotów codziennego użytku takich jak kosze, drewniane łyżki, puchary, miotły itp. Opowieściom towarzyszy muzyka grana na żywo.

Szansę na wygraną podwójnej wejściówki na spektakl wystawiany w najbliższą niedzielę 8 kwietnia o godz. 16. w Teatrze Gry i Ludzie w Katowicach ma osoba, która:

- jest zapisana do naszego newslettera (tutaj),

- prawidłowo odpowie na pytanie konkursowe,

- jej mail trafi do naszej skrzynki jako dziesiąty.

Pytanie: Adaptacją bajek czyjego autorstwa jest spektakl „Opowieści Wagantów”?

Odpowiedzi (wraz z imieniem i nazwiskiem) należy przesyłać od godz. 13 w środę 4 kwietnia do godz. 13 w piątek 6 kwietnia  na adres konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać "Opowieści”.

Ze zwycięzcą skontaktujemy się mailowo. Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcy (otrzymał od nas maila), a pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie.

Odpowiedź: Spektakl jest adaptacją bajek braci Grimm.

Kategoria: Konkursy