Wyślij zdjęcie i wygraj bilet do Zatorlandu

czwartek 21 czerwca 2018
  • W naszym konkursie można wygrać bilety do Zatorlandu (fot. mat. prasowe)
    W naszym konkursie można wygrać bilety do Zatorlandu (fot. mat. prasowe)
  • Zwycięzcami zostali Olaf i Karolina Winkler z Chorzowa za to, że tak dzielnie pomagają rodzicom, nawet w dniu zakończenia roku szkolnego (fot. archiwum zdjęć p. Winkler)
    Zwycięzcami zostali Olaf i Karolina Winkler z Chorzowa za to, że tak dzielnie pomagają rodzicom, nawet w dniu zakończenia roku szkolnego (fot. archiwum zdjęć p. Winkler)
Już jutro uroczyste zakończenie roku szkolnego! Prześlijcie nam zdjęcia obrazujące, jak świętujecie ten dzień. Najciekawsze nagrodzimy biletem do... Zatorlandu!

Zatorland to kompleks parków rozrywki: największy w Europie Park Ruchomych Dinozaurów, Park Mitologii, Park Bajek, Park Owadów oraz wspaniały Lunapark. Osoba, której przesłane zdjęcie najbardziej nam się spodoba - otrzyma od nas zaproszenie uprawniające do korzystania z atrakcji tych wszystkich parków.

Szansę na wygraną mają osoby, które są zapisane do newslettera (można to zrobić tutaj), na adres konkurs@silesiadzieci.pl wyślą jedno zdjęcie obrazujące, jak świętowali zakończenie roku szkolnego wraz z krótkim opisem (w tytule maila należy wpisać "Wakacje"). Na maile czekamy do 30 czerwca. Nie zapomnijcie w mailu wpisać także swojego adresu zamieszkania.

Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo. Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Wysyłając zdjęcie pod wskazany powyżej adres akceptujecie regulamin i zgadzacie się na publikację zdjęcia na portalu silesiadzieci.pl oraz na fanpage'u portalu na Facebooku.

 

Konkurs rozstrzygnięty!

Dziękujemy za wszystkie zdjęcia, jakie od Was otrzymaliśmy. Świetowaliście zakończenie roku szkolnego uroczyście, ale i "na wariata" np. z watami cukrowymi we wszystkich kolorach tęczy, były wycieczki rowerowe, bujanie na huśtawce w ogrodzie i zdjęcia z prehistorycznymi trofeami. Ze wszystkich uśmiechały się do nas szczęśliwe buzie maluchów. My jednak chcieliśmy nagrodzić dzieci, którym do śmiechu tak naprawdę wcale nie było - jak widać na załączonym zdjęciu u nich o typowym świętowaniu nie było mowy, bo oni... pracowali. A napisali tak: 

"Zakończenie roku szkolnego nietypowo świętujemy ...
a jak? na zdjęciu Wam pokazać pragniemy ;)

rodzicom w remoncie na mieszkaniu pomagamy  ;/
a na wycieczkę do Zatorlandu wielką chrapkę mamy

Nie dla nas szpachla, tynk i do prostowania ściany ...
my na zabawę z dinozaurami się wybieramy!!!

To znaczy... od WAS to należy redakcjo droga
czy początek wakacji będzie to dla nas sprawa bombowa

Z góry Wam już teraz dziękujemy i wszystkiego co najlepsze na czas wakacji i nie tylko życzyć pragniemy!"

Zwycięzcami konkursu są Olaf i Karolina Winkler z Chorzowa.

Gratulujemy!

 

Kategoria: Konkursy