Wygraj bilety na interaktywne show w Multikinie

poniedziałek 8 października 2018
  • W konkursie można wygrać jedną z trzech podwójnych wejściówek na interaktywne show z Rybką MiniMini (fot. mat. organizatora)
    W konkursie można wygrać jedną z trzech podwójnych wejściówek na interaktywne show z Rybką MiniMini (fot. mat. organizatora)
Czy Wasze dzieci lubią Rybkę MiniMini? Jeżeli tak – zapraszamy do konkursu, w którym do wygrania są 3 podwójne wejściówki na seans kina przyszłości - podczas seansu będzie można porozmawiać i pobawić się z Rybką MiniMini, a także pomóc jej z zrealizowaniu ważnego zadania.

Interaktywne show Rybki MiniMini to dotychczas nieznany rodzaj rozrywki, który bawiąc uczy. Widzowie mogą wpływać na to, co wydarzy się na ekranie, dzięki czemu każda przygoda jest wyjątkowa i niepowtarzalna. Więcej przeczytacie w naszej zapowiedzi.

W naszym konkursie możecie wygrać jedną z 3 podwójnych wejściówek do Multikina. Interaktywną bajkę będzie można zobaczyć 13 października w Zabrzu oraz 21 października w Katowicach o godz.11.

Wejściówki zdobędą osoby, które:

- są zapisane do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich mail trafi do naszej skrzynki jako piąty, dziesiąty oraz dwudziesty.

Pytanie: Co odnajdzie Rybka MiniMini podczas październikowego seansu?

Odpowiedzi (wraz z imieniem, nazwiskiem, adresem zamieszkania i miastem w którym chcecie zrealizować wejściówki – Katowice lub Zabrze) należy przesyłać od godz. 13 w poniedziałek 8 października do godz. 12 w czwartek 11 października na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Rybka MiniMini”.

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

 

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w kokursie i zapraszamy do udziału w kolejnych.

Odpowiedź: Podczas październikowego seansu Rybka MiniMini znajdzie magiczną, ale niekompletną mapę.

Kategoria: Konkursy

Zobacz także

Drodzy Czytelnicy! Dziękujemy, że jesteście z nami już 5 lat. Cieszymy się, że nasz portal inspiruje Was do rodzinnego spędzania czasu, co prezentujecie na zdjęciach. Nie możemy nagrodzić wszystkich, ale wszystkim możemy dobrze życzyć i zaprosić do dalszego korzystania z naszej strony. Niektóre z prezentowanych zdjęć zdobyły nagrody główne - inne, choć nie wszystkie - wyróżnienia. Więcej o pakietach nagród przeczytacie tutaj. Zapraszamy do oglądania.

5. urodziny SilesiaDzieci - rozstrzygnięcie konkursu