konkurs

Dej nupla, byda jak mój ojciec, klopsztanga, karminadel je yno jedyn czy szczyrkowka - te i wiele innych napisów po śląsku znalazło się na koszulkach dla dzieci. U nas będzie można wygrać takie właśnie t-shirty.

Konkurs rozstrzygnięty!

„Najmniejszy bal świata” to przedstawienie, które będzie można obejrzeć najbliższą niedzielę w Teatrze Zagłębia w Sosnowcu. Mamy dla was podwójną wejściówkę za symboliczną złotówkę od osoby.

Konkurs rozstrzygnięty!

"Opowieści Wagantów" to kolejna propozycja Teatru Gry i Ludzie. Przedstawienie składa się z dwóch części będących adaptacją bajek braci Grimm. Towarzyszy im muzyka grana na żywo. W naszym konkursie można wygrać podwójną wejściówkę na ten spektakl.

Konkurs rozstrzygnięty!

Podwieczorki Teatralne Teatru Gry i Ludzie są już kultowe. W tę niedzielę będzie można obejrzeć przedstawienie pt. „Dobry las”. Mamy dla Was podwójną wejściówkę na ten spektakl.

Konkurs rozstrzygnięty!

Któż z nas nie zna Bolka i Lolka. Teraz, z tymi dwoma niesfornymi bohaterami, mogą zapoznać się bliżej również nasze dzieci. W naszym konkursie mamy pięknie wydane "Nowe przygody Bolka i Lolka".

Konkurs rozstrzygnięty!

Ciepłe i miłe w dotyku apaszki pod szyję w przepięknych wzorach, z trójstopniową regulacją długości, dzięki której może z niej korzystać zarówno niemowlak jak i starszy maluch, można wygrać w naszym dzisiejszym konkursie.

Konkurs rozstrzygnięty!

Strony