Miś i Tygrysek na scenie

środa 18 stycznia 2017
  • "Idziemy po skarb" to spektakl lalkowy, który zobaczycie 21 stycznia (fot. Grzegorz Gajos/FB Teatr Mały w Tychach)
    "Idziemy po skarb" to spektakl lalkowy, który zobaczycie 21 stycznia (fot. Grzegorz Gajos/FB Teatr Mały w Tychach)
Kiedy: 
  • sobota 21 stycznia 2017
Gdzie: Tychy
Każdy kto zna przygody Misia i Tygryska autorstwa Janoscha z przyjemnością zobaczy ukochanych bohaterów na teatralnej scenie. Jednak nie trzeba znać ich z książek, by wybrać się z nimi na teatralną wyprawę po skarb.

W Teatrze Małym w Tychach 21 stycznia o godz. 16 odbędzie się przedstawienie dla dzieci „Idziemy po skarb” na podstawie książki Janoscha. Spektakl ten zaprezentuje widzom Opolski Teatr Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki.

Zabawne przygody Misia i Tygryska, którzy zapragnęli się wzbogacić przez odnalezienie ogromnego skarbu opowiedziane będą w konwencji teatru lalkowego – rozśpiewanego i kolorowego. To okazja, by zobaczyć przedstawienie łączące tradycje lalkowego teatru parawanowego, z nowoczesnymi formami lalek muppetowych.

Docenią je wszyscy, którzy lubią mądre i ciekawe historie, opowiadane przez lalki. Przedstawienie o Misiu i Tygrysku pełne ciepła, humoru i radości, jest wspaniałą, teatralną przygodą dla najmłodszych widzów. To także lekcja przypominająca, że o największych wartościach, takich jak przyjaźń, miłość i rodzina, łatwo zapomnieć w pędzie do realizacji złudnych pragnień.

Spektakl dla dzieci od lat 3.  Cena biletu: 18/22 zł. Bilety można zakupić w kasie teatru lub on-line.

Kategoria: Wydarzenia