Bezpłatne badania USG i konsultacje

czwartek 11 maja 2017
  • Bezpłatne badania USG, konsultacje z ekspertami nt. ciąży, porodu i macierzyństwa czekają na przyszłe mamy w Sarnim Stoku (fot. mat. organizatora)
    Bezpłatne badania USG, konsultacje z ekspertami nt. ciąży, porodu i macierzyństwa czekają na przyszłe mamy w Sarnim Stoku (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 13 maja 2017 - niedziela 14 maja 2017
W weekend (13-14 maja) przyszłe mamy będą mogły skorzystać z bezpłatnych badań USG i USG 4D, konsultacji medycznych, a także wziąć udział w warsztatach.

Weekend upłynie pod hasłem "Szczęśliwe dziecko, szczęśliwa mama". Akcja zorganizowana przez Fundację „Szczęśliwe Macierzyństwo” i magazyn „Mamo to Ja” będzie obejmowała bezpłatne badania USG i USG 4D, a także konsultacje z ekspertami w zakresie: przygotowania do porodu, zalet karmienia piersią, pielęgnacji niemowląt i małych dzieci, właściwej diety kobiety w ciąży i mamy karmiącej, pozyskiwania i przechowywania komórek macierzystych krwi pępowinowej, które w razie potrzeby będą służyć zdrowiu dziecka lub w przypadku zgodności genetycznej z innym członkom rodziny, wpływu noszenia, bezpieczeństwa mamy i dziecka w samochodzie, wyboru odpowiednich akcesoriów przydatnych przy karmieniu niemowląt oraz powracania do formy po porodzie. Przewidziano również instruktaż bezpiecznej kąpieli, prezentację sposobów układania dzieci w chuście oraz liczne konkursy z nagrodami. 

Centrum nie prowadzi wcześniejszych zapisów na badania. Decyduje kolejność zgłoszeń w danym dniu akcji, liczba miejsc jest ograniczona. Akcja rusza o godz. 11, potrwa do 16. 

Sarni Stok mieści się w Bielsku-Białej przy ul. Sarni Stok 2.

Kategoria: Wydarzenia