Nowy sezon podwieczorków teatralnych

sobota 23 września 2017
  • Jak poradzą sobie zwierzaki w mieście? (fot. mat. Teatr Gry i Ludzie)
    Jak poradzą sobie zwierzaki w mieście? (fot. mat. Teatr Gry i Ludzie)
Kiedy: 
  • niedziela 1 października 2017
Gdzie: Katowice
Teatr Gry i Ludzie rozpoczyna nowy sezon i zaprasza na niedzielne Podwieczorki Teatralne. Już wkrótce możecie spodziewać się nowości, jednak sezon otworzą dobrze znani przyjaciele z „Dobrego Lasu”.

Dobry las to miejsce magiczne, cudowne. Tutaj wszystkie zwierzęta żyją w zgodzie. Jednak decyzją pewnego Ministra, las ma zostać wycięty, a w jego miejscu ma zostać wybudowany… sklep! Wszystkich mieszkańców Dobrego lasu czeka tułaczka. Łoś Grzegorz i jeż Michał także wyruszają na poszukiwanie nowego domu. Wpadają na pomysł by się przebrać za ludzi, ale co z tego wyniknie? Wszystko na pewno dobrze się skończy, a łoś i jeżyk po licznych przygodach znów znajdą się u siebie.

Spektakl swoją formą zaprasza wszystkie dzieci do czynnego udziału w nim, a znane i lubiane piosenki stanowią nieodłączną część przedstawienia.

„Dobry Las” obejrzycie w niedzielę 1 października o godz. 16 w Teatrze Gry i Ludzie. Bilety w cenie 18 zł pojedynczy oraz 54 zł rodzinny (4 osoby). Szczegółowe informacje dotyczące rezerwacji biletów na stronie teatru

Podwójny bilet będziecie mogli wygrać w naszym konkursie.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Rozpoczął się rok szkolny, plany lekcji zostały już ustalone, przyszedł czas na znalezienie ciekawych zajęć dodatkowych dla pociechy. Postanowiliśmy Wam to ułatwić i zebrać w jednym miejscu najatrakcyjniejsze, według nas, oferty z województwa śląskiego. Znajdują się wśród nich zarówno warsztaty rozwijające umysł, wyobraźnię czy zdolności manualne, jak i zajęcia sportowe - niezbędne do prawidłowego rozwoju młodego człowieka oraz kulinarne - rozwijające zmysł smaku, świadomość żywieniową oraz kreatywność. 


 

Zajęcia dodatkowe dla dzieci - najlepsze propozycje z regionu