Kotka w stolicy

poniedziałek 13 listopada 2017
  • Podczas przedstawienia dzieci poznają m.in. zasady bezpiecznego przechodzenia przez ulicę (fot. pixabay)
    Podczas przedstawienia dzieci poznają m.in. zasady bezpiecznego przechodzenia przez ulicę (fot. pixabay)
Kiedy: 
  • sobota 18 listopada 2017
Gdzie: Mikołów
Kotka Łapsotka jest znudzona życiem na wsi. Marzy o wielkich podróżach i zazdrości swojej koleżance Mizi częstych odwiedzin u miejskiego fryzjera. Postanawia zatem sama wybrać się na wycieczkę do Warszawy. Czy przygoda skończy się szczęśliwie? Dowiedzą się widzowie spektaklu z cyklu „Rodzinnych spotkań z teatrzykiem”.

Kotce Łapsotce przyda się znajomość zasad bezpieczeństwa na drodze i zdrowy rozsądek, który pozwoli uniknąć tarapatów. Z pomocą bohaterce przyjdzie miejski kocur Chuck, policjantka i niezawodni przyjaciele, na których zawsze można liczyć. Widzowie spektaklu dowiedzą się, m.in. jak przechodzić przez ruchliwą drogę oraz gdzie szukać pomocy w razie niebezpieczeństwa, gdy dodatkowo brak w pobliżu rodziców i opiekunów. Widzowie przeniosą się również na Hawaje i poznają ciekawostki związane z kulturą wysp. Kreatywne animacje pozwolą dzieciom poczuć na własnej skórze gorący klimat dalekiego kraju na Pacyfiku. W programie przewidziano wiele atrakcji i ciekawych zabaw, takich jak warsztaty robienia hawajskich girland na szyję czy konkurs z rozpoznawania owoców egzotycznych. Maluchy będą mogły wypróbować swoich sił w tańcu hula oraz zmierzą się w biegu z kokosem, przejściu pod liną limbo oraz… kokosowych kręglach! Wspólnymi siłami wybudują wulkan i będą świadkami eksperymentu erupcji.

Teatrzyk z cyklu „Rodzinnych spotkań z teatrzykiem” odbędzie się 18 listopada w Centrum Handlowym Auchan Mikołów przy ul. Gliwickiej 3. Spektakl zostanie odegrany o godz.11 i 13. Wstęp wolny!

Kategoria: Wydarzenia