Rodzinna majówka w kinie

poniedziałek 30 kwietnia 2018
  • Kadr z filmu pt. "Piotruś Królik" (fot. mat. Multikina)
    Kadr z filmu pt. "Piotruś Królik" (fot. mat. Multikina)
Kiedy: 
  • poniedziałek 30 kwietnia 2018 - niedziela 6 maja 2018
Gdzie: Katowice
Rodzinna Majówka w Multikinie to propozycja dla tych, którzy postanowili spędzić weekend w mieście. Od 1 do 3 maja w repertuarze kina można znaleźć najpopularniejsze animacje ostatnich miesięcy w specjalnej cenie.

Wśród filmów, które będzie można zobaczyć podczas majówki, znaleźć można m.in.: „Piotruś Królik”, „Luis i obcy”, „Psi patrol”, a także dziecięcy hit książkowy - „Basia”. Starsze dzieci z pewnością chętnie obejrzą „Avangers: wojna bez granic”, „Tomb Rider”, „Player one” i „Wyspę psów”. Dorośli też znajdą coś dla siebie. Rządni akcji będą mogli obejrzeć „Pitbulla”, a fani Małgorzaty Szumowskiej film pt. „Twarz”.  

Przez cały tydzień bilety do katowickiego Multikina kosztują 15 zł. Więcej informacji o filmach i cenach biletów znajdziecie na stronie kina.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

fot. pixabay

Przed nami naprawdę długi weekend majowy. Kilka dni będzie pogodnych, kilka mniej. W naszym artykule znajdziecie podpowiedzi, w jakie miejsca warto się wybrać z rodziną, kiedy świeci słońce, ale i gdy pogoda nie rozpieszcza. Do wszystkich biletowanych będziemy mieć dla Was darmowe wejściówki!

Majówka 2018 – jak ją spędzić, gdzie się wybrać?