Dobry Las – spektakl pełen humoru

środa 13 marca 2019
  • Spektakl "Dobry las" będzie można obejrzeć w sobotę w Teatrze Gry i Ludzie w Katowicach (fot. mat. teatru)
    Spektakl "Dobry las" będzie można obejrzeć w sobotę w Teatrze Gry i Ludzie w Katowicach (fot. mat. teatru)
Kiedy: 
  • niedziela 17 marca 2019
Gdzie: Katowice
Miejsce magiczne i cudowne, gdzie wszystkie zwierzęta żyją w zgodzie - tak pokrótce można opisać tytułowy „Dobry Las”. Niestety decyzją pewnego Ministra, las ma zostać wycięty, a w jego miejscu ma powstać sklep. Jak potoczą się losy zwierząt zobaczycie w Teatrze Gry i Ludzie.

Autorem i reżyserem spektaklu jest Maciej Nogieć. „Dobry Las” to przedstawienie pełne humoru i dowcipu. Akcja jest dynamiczna dzięki czemu zabraknie miejsca na nudę. Najmłodszym z pewnością spodobają się piosenki – ulubione zwierzęce hity.

Przygody łosia Grzegorza i jeża Michała

Na skutek decyzji Ministra wszystkich mieszkańców Dobrego Lasu czeka tułaczka. W podróż wyruszają również łoś Grzegorz oraz różowy jeż Michał. Czy odnajdą swój nowy dom, jakie przygody napotkają na swojej drodze, czy przetrwają w dżungli miasta?

O tym będzie można przekonać się 17 marca o godz. 16 w Teatrze Gry i Ludzie w Katowicach (Al. Niepodległości 2). Czas trwania przedstawienia to około 50 minut. Bilety są w cenie 20 zł – bilet jednoosobowy, 60 zł bilet rodzinny (3+1 gratis). Rezerwacji biletów można dokonywać mailowo rezerwacja@gryiludzie.pl lub tel. 501 395 069 (również SMS).

Kategoria: Wydarzenia