4. urodziny SilesiaDzieci - rozstrzygnięcie konkursu [ZDJĘCIA]

poniedziałek 9 października 2017
  • Pakiet 2 otrzymuje pani Anna Wróblewska, która napisała: "Nasza rodzinka jest z Wami od początku. Dzięki Wam nasze weekendy są pełne atrakcji i radości, a do tego każdy inny. I choć na zdjęciach widać tylko naszą córcię to i my z mężem świetnie się bawimy biorąc udział w warsztatach plastycznych, kibicując (czasem też uczestnicząc) w rywalizacjach sportowych, oglądając przedstawienia czy zwiedzając parki rozrywki oraz ciekawe miejsca przez Was rekomendowane". Dziękujemy i pozdrawiamy!

     

Strony

Kategoria: Wiadomości

Zobacz także

Nadesłaliście do nas mnóstwo zdjęć dowodzących, że jesteśmy dla Was inspiracją - dziękujemy. Redakcja SD


Z okazji naszych drugich urodzin ogłosiliśmy konkurs, w którym zadaniem było przesłanie nam zdjęć prezentujących to, jak nasz portal inspiruje Was do rodzinnego spędzania czasu.
Otrzymaliśmy mnóstwo zdjęć i maili z życzeniami za które serdecznie dziękujemy. A oto zwycięzcy:

Jak Silesia Dzieci inspiruje Was do działania [ZDJĘCIA]

Rozpoczął się rok szkolny, plany lekcji zostały już ustalone, przyszedł czas na znalezienie ciekawych zajęć dodatkowych dla pociechy. Postanowiliśmy Wam to ułatwić i zebrać w jednym miejscu najatrakcyjniejsze, według nas, oferty z województwa śląskiego. Znajdują się wśród nich zarówno warsztaty rozwijające umysł, wyobraźnię czy zdolności manualne, jak i zajęcia sportowe - niezbędne do prawidłowego rozwoju młodego człowieka oraz kulinarne - rozwijające zmysł smaku, świadomość żywieniową oraz kreatywność. 


 

Zajęcia dodatkowe dla dzieci - najlepsze propozycje z regionu