Reklama

Cennik reklam na portalu

Lp. Produkt / usługa Cena netto
1. Baner główny nr 1 (1140 x 100 px) 55 zł/1000 odsłon
2. Double baner  (podwojona powierzchnia benera głównego - 1140 x 200 px) 60 zł/1000 odsłon
3. Baner główny nr 2 (800 x 300 px) 55 zł/1000 odsłon
4. Baner boczny square (300 x 300 px) 40 zł/1000 odsłon
5. Baner boczny skyscraper (300 x 600 px)

50 zł/1000 odsłon

6. Artykuł sponsorowany 600 zł/m-c
7. Reklama w newsletterze 8 gr za wysłanie mailingu
do jednego użytkownika
8. Reklama w formie konkursów Ustalenia indywidualne
9. Post na fanpage'u portalu na Facebooku 200 zł

DLACZEGO WARTO REKLAMOWAĆ SWOJE PRODUKTY/USŁUGI NA PORTALU SILESIADZIECI.PL

1. TANIEJ I SKUTECZNIEJ
Reklama na portalu SilesiaDzieci.pl jest bardziej skuteczna niż np. na portalach o zasięgu ogólnopolskim. Tam reklamy trafiają do mało zdefiniowanej grupy odbiorców (osoby bezdzietne lub zamieszkujące odległe tereny naszego kraju), których np. lokalny park rozrywki lub zajęcia dla dzieci nie będą interesować. Naszą siłą jest to, że Państwa reklama skierowana zostanie do grona osób potencjalnie zainteresowanych produktem/usługą. Jest to najlepsze narzędzie do promowania lokalnych usług, produktów, inicjatyw jak również globalnych usług czy produktów skierowanych także do odbiorcy z regionu śląskiego.

2. MOŻLIWOŚĆ DOTARCIA DO SKONKRETYZOWANEJ GRUPY ODBIORCÓW
Wykupując reklamę na portalu SilesiaDzieci.pl macie Państwo gwarancję dotarcia do stargetowanej grupy odbiorców – rodziców oraz osób oczekujących potomstwa z województwa śląskiego w wieku przeważnie 25-45 lat (49 proc. kobiet i 51 proc. mężczyzn). W ciągu roku docieramy do miliona odbiorców. 

3. SILNE, WZAJEMNE ODDZIAŁYWANIE CZYTELNIKÓW NA WYBORY KONSUMENCKIE
Jak wynika z Raportu PBI z lutego 2011 r., w ciągu czterech lat liczba użytkowników serwisów parentingowych w Polsce wzrosła z 660 tys. do 5 milionów. Wzrasta świadomość rodziców, którzy bardziej niż kiedykolwiek kładą nacisk na odpowiednie spędzanie wolnego czasu z dzieckiem. Obecni i przyszli rodzice coraz częściej korzystają z porad umieszczonych na portalach parentingowych. Jak wynika z raportu portalu oxpress.pl użytkownicy serwisów parentingowych tworzą zwarte i aktywne społeczności. „Wspólne przeżywanie niezwykle ważnych chwil, wiążących się z najbardziej intymną sferą życia, z największą wartością jaką jest rodzina, powoduje zawiązanie się wyjątkowo mocnych, jak na internetowe warunki, więzi. Relacje budowane przez miesiące owocują pozyskiwaniem wzajemnego zaufania, a co za tym idzie - silnego oddziaływania, także odnośnie wyborów konsumenckich.” Dodatkowym atutem portalu SilesiaDzieci.pl jest lokalny jego charakter umożliwiający tworzenie się wzajemnych relacji również poza siecią.

4. INDYWIDUALNA I SKUTECZNA KAMPANIA REKLAMOWA
Dzięki szerokiemu wachlarzowi propozycji reklamowych – banery, teksty sponsorowane (umieszczane w działach branżowych typu produkty dla dzieci, zdrowie, miejsca itp., promowane na fanpage'u portalu na Facebooku oraz w newsletterze), konkursy, aktywne tapety oraz dzięki znajomości rynku regionalnego (potrzeb czytelników) możemy zaoferować Państwu to, czego akurat potrzebujecie, aby dotrzeć do planowanej grupy odbiorców, w zależności od charakteru prowadzonej działalności. Możemy dostosować ofertę do oczekiwań indywidualnych, dając tym samym gwarancję skuteczności wybranego typu reklamy.

5. UCZCIWOŚĆ WSPÓŁPRACY
Państwa reklama umieszczona na portalu SilesiaDzieci.pl będzie wyceniana na podstawie liczby odsłon, czyli faktycznego dotarcia do odbiorców – wszystko jest mierzalne, a dzięki temu uczciwe. Po każdej kampanii reklamowej przestawimy szczegółowy raport z jej przebiegu.

6. SZEROKI WACHLARZ MOŻLIWYCH DZIAŁAŃ PROMOCYJNYCH
Wszystkie kampanie opracowujemy w porozumieniu z klientem poznając wcześniej jego potrzeby i cele. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego klienta, jak również możliwość indywidualnego stworzenia narzędzi promocyjnych dedykowanych dla danego klienta.

Zapraszamy do współpracy.
Wszelkie pytania dotyczące reklamy prosimy kierować na adres e-mail:
reklama@silesiadzieci.pl
lub telefonicznie pod numerem: 507 094 329.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu cywilnego.