Kalendarz wydarzeń

Kalendarz nadchodzących wydarzeń

„Wspieranie optymalnego rozwoju dziecka – oddziaływania wychowawczo – edukacyjne” - to tytuł konferencji dla rodziców, nauczycieli i terapeutów. Wydarzenie to szansa na zdobycie wiedzy i praktycznych umiejętności. Udział jest bezpłatny.

Kiedy: 
  • 21 lutego 2020
Gdzie: Katowice

W królestwie księcia Apsika pojawiła się wstrętna choroba – katar. Okazuje się, że odpowiedzialny za niego jest pewien wstrętny potwór – a dokładnie smog. Czy dzielne Rycerki pomogą księciu? Tego dowiecie się podczas przedstawienia w Teatrze Gry i Ludzie.

Kiedy: 
  • 22 lutego 2020
Gdzie: Katowice

Nie lada gratka dla fanów komiksów - obrazkowe opowieści, warsztaty kreatywne, spotkania z autorami, rozmowy z Olą Hamkało, Łukaszem Orbitowskim i Michałem Śledziem Śledzińskim. To wszystko na targach „Niech żyje komiks i ilustracja” .

Kiedy: 
  • 21 lutego 2020 - 22 lutego 2020
Gdzie: Katowice

Teatr Gry i Ludzie w swoim repertuarze ma również coś dla najnajmłodszych widzów. Maluszki do świata wyobraźni zabiorą „Pompu i Pumpo”. To dwa pompony, które niegdyś zdobiły zimowe czapki. Ich przygody z pewnością zachwycą publiczność.

Kiedy: 
  • 23 lutego 2020
Gdzie: Katowice

Nowe, nieprezentowane w Polsce epizody Psiego Patrolu, z serii Ready Race Rescue już niebawem zagoszczą na dużym ekranie. Czworonożni ratownicy będą czekać na najmłodszych widzów w każdy weekend oraz na specjalnych pokazach dla przedszkoli.

Kiedy: 
  • 22 lutego 2020 - 23 lutego 2020
Gdzie: Śląsk