Nie dzień, a Tydzień Dziecka

wtorek 24 maja 2022
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • niedziela 29 maja 2022 - niedziela 5 czerwca 2022
Gdzie: Sosnowiec
Animacje, tatuaże, warkoczyki, malowanie buziek, gry i zabawy, snowtubing, rekonstrukcje historyczne, teatr, ogromny dmuchany plac zabaw – to tylko niektóre z atrakcji Tygodnia Dziecka w Sosnowcu. Zobaczcie szczegóły.

10. Tydzień Dziecka 2022 w Sosnowcu rozpoczyna się już 29 maja. Codziennie na Górce Środulskiej (godz. 14-20), ale też w parkach i skwerach miejskich na najmłodszych będzie czekać mnóstwo atrakcji.

Rolki, animacje, teatr a może snowtubing?

Podczas tygodnia świętowania najmłodsi będą mogli wziąć udział w warsztatach rolkowych, poczuć zimę podczas zjazdu z 30-metrowej górki na pontonach, popływać w łódeczce niczym na Mazurach. Codziennie będą odbywać się animacje z kolorowymi balonikami, bańkami mydlanymi, malowaniem buziek, tatuażami i warkoczykami. W Parku Sieleckim na dzieci będzie czekać Wesołe Miasteczko z karuzelami rodzinnymi, młyńskim kołem, samochodzikami, zjeżdżalniami i trampolinami. Korzystanie z urządzeń jest płatne. Wielki Finał -5 czerwca odbędzie się na Górce Środulskiej z wielkim dmuchanym placem zabaw.

Tydzień Dziecka w Sosnowcu potrwa od 29 maja do 5 czerwca. Wszystkie atrakcje, poza wesołym miasteczkiem są bezpłatne. Plan Tygodnia Dziecka znajdziecie tutaj.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Wielkimi krokami zbliża się święto naszych pociech. To wyjątkowy dzień, który warto wcześniej zaplanować. Podpowiadamy, gdzie się wybrać, z jakich atrakcji skorzystać, a także - co kupić na prezent. Zobaczcie.

Dzień Dziecka 2022. Co kupić? Jak go spędzić?