Koncert Sary James i atrakcje dla całej rodziny

środa 7 grudnia 2022
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • sobota 10 grudnia 2022
Gdzie: Gliwice
Utalentowana nastolatka, która ostatnio zachwyciła jurorów i publiczność America’s Got Talent wystąpi w Gliwicach. To muzyczna niespodzianka imprezy otwarcia Centrum Przesiadkowego. Wstęp wolny.

Sara James to jedna z najbardziej obiecujących młodych artystek na polskiej scenie muzycznej. Zwyciężczyni polskiej edycji The Voice Kids i Szansy na Sukces, zdobywczyni 2. miejsca w ubiegłorocznym konkursie Junior Eurovision w Paryżu i finalistka amerykańskiej edycji America's Got Talent wystąpi w Gliwicach. Koncert to niespodzianka z okazji otwarcia Centrum Przesiadkowego. W programie wydarzenia znajda się również: pokazy zabytkowych i nowoczesnych autobusów, strefa bezpiecznej jazdy, konkursy.

Otwarcie Centrum Przesiadkowego w Gliwicach (ul. Składowa 8a) odbędzie się 10 grudnia. Atrakcje będą dostępne w godz. 14-17. Koncert Sary James o godz. 17. Wstęp wolny. Szczegółowe informacje znajdziecie tutaj

Centrum Przesiadkowego w Gliwicach znajduje się po północnej stronie dworca kolejowego i łączy kolej, autobusy miejskie, regionalne i międzynarodowe, a także parkingi dla samochodów i rowerów.

Kategoria: Wydarzenia