Kinowa dobranocka dla dzieci, a dla rodziców relaks w kinie

wtorek 14 listopada 2023
  • Po seansie dla dzieci odbędą się warsztaty arteterapeutyczne (fot. mat. Kino Komos)
    Po seansie dla dzieci odbędą się warsztaty arteterapeutyczne (fot. mat. Kino Komos)
Kiedy: 
  • sobota 18 listopada 2023
Gdzie: Katowice
To już ostatnia w tym roku odsłona „Seansu z Poduchą”. Dzieci usiądą w wygodnym fotelu z ulubionym pluszakiem i zobaczą „Szkołę magicznych zwierząt”, a rodzice w sali obok film „Różyczka 2”.

„Seans z poduchą” w Kinie Kosmos, adresowany jest do rodziców oraz dzieci od 6. roku życia. Najmłodsi widzowie pod opieką kinowego opiekuna, usiądą w wygodnym fotelu z ulubioną maskotką i zobaczą „Szkołę magicznych zwierząt”. W tym czasie rodzice (opiekunowie) obejrzą w sali obok film „Różyczka 2”. Po seansie dla dzieci odbędą się warsztaty arteterapeutyczne.

Ostatni w tym roku „Seans z poduchą” odbędzie się 18 listopada o godz. 17 w Kinie Kosmos w Katowicach (ul. Sokolska 66). Liczba miejsc na warsztaty jest ograniczona. Obowiązują zapisy (do 17 listopada do godz. 21). Na adres: kasa@kosmos.katowice.pl należy wysłać imiona i nazwiska opiekunów i dzieci oraz nazwę i termin warsztatów. Następnie po otrzymaniu potwierdzenia należy zakupić bilet w cenie 16 zł na „Seans z poduchą”. Dzieci poniżej 6. roku życia w czasie seansu oraz warsztatów muszą pozostać pod opieką rodzica. Bilety na film dla dorosłych również dostępne są online. Ich cena to: 21 zł – normalny, 18 zł – ulgowy, 13 zł – z kartą Kaśka.

Kategoria: Wydarzenia