Poranki z pszczółką Mają

środa 8 maja 2024
  • Seans to połączenie znanego serialu "Pszczółka Maja"  oraz interaktywnych gier dla dzieci (fot. mat. Multikino)
    Seans to połączenie znanego serialu "Pszczółka Maja" oraz interaktywnych gier dla dzieci (fot. mat. Multikino)
Kiedy: 
  • sobota 11 maja 2024 - niedziela 26 maja 2024
Już wkrótce kina zamienią się w Makową Łąkę. Poznacie świat najsłynniejszej pszczółki Mai , wspólnie rozwiążecie zagadki, będziecie tańczyć oraz śmiać się. Interaktywny seans czeka na Was w Multikinie.

„Weekendowe Poranki” w Multikinie to pokazy bajek adresowane do dzieci powyżej 2. roku życia. Są one doskonałą formą spędzania wolnego czasu dla najmłodszych widzów. Dzieci mają możliwość obejrzenia swoich ulubionych bohaterów na wielkim ekranie oraz skorzystania z dodatkowych atrakcji w wybranych kinach.

Fantastyczna zabawa z pszczółką Mają

W maju w ramach „Poranków” będzie można spotkać najbardziej znaną pszczółkę na świecie – Maję. Dzieciaki przeniosą się na Makową Łąkę pełną przygód. W 60 minutowym interaktywnym programie, zobaczą 4 odcinki popularnego serialu oraz mnóstwo ciekawych gier. Nie zabraknie zagadek, tańca oraz okazji do śmiechu. To świetna propozycja dla całej rodziny.

Pokaz „Pszczółka Maja na wielkim ekranie” można zobaczyć  w każdy weekend od 11 maja  we wszystkich kinach sieci Multikino. Na Śląsku film będziecie mogli obejrzeć w: Czechowicach-Dziedzicach (ul. Legionów 83), Jaworznie (ul. Grunwaldzka 59), Katowicach (ul. 3 Maja 30), Rybniku (ul. Bolesława Chrobrego 1), Tychach City Point (Al. Jana Pawła II), Tychach Gemini Park (ul. Towarowa 2c) i w Zabrzu (ul. Gdańska 18).  Bilety można nabyć w kasie kin sieci Multikino, online oraz przez aplikację mobilną. Szczegółowy repertuar oraz więcej informacji na temat filmów znajduje się na stronie www.multikino.pl.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

W wakacje często szukamy nowych atrakcji na świeżym powietrzu. Przygotowaliśmy dla Was zestawienie najciekawszych, naszym zdaniem, bezpłatnych placów zabaw w okolicy. Wśród nich inspirowane naturą, z eksperymentami naukowymi, a także z ciekawą okolicą idealną na spacer i aktywną rekreację.

 

Inspirowane naturą, muzyką, bajkami – jest wiele placów zabaw na Śląsku