Powracają "Niedzielne Bajeczki" w Sarnim Stoku

czwartek 27 sierpnia 2015
  • Nowy cykl "Niedzielnych Bajeczek" startuje już 30 sierpnia (fot. mat. organizatora)
    Nowy cykl "Niedzielnych Bajeczek" startuje już 30 sierpnia (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • niedziela 30 sierpnia 2015
Koniec wakacji nie oznacza końca atrakcji. „Niedzielne Bajeczki” zapraszają na bezpłatne spektakle w Sarnim Stoku. Pierwsze przedstawienie, po wakacyjniej przerwie, to znana wszystkim baśń w nowej odsłonie.

Pierwszy spektakl po wakacyjnej przerwie, pod tytułem "Pinokio”, odbędzie się 30 sierpnia o godz. 16:00. Przedstawienie „Pinokio” powstało na bazie znanej bajki o drewnianym pajacyku, który bardzo chciał być prawdziwym chłopcem, a zasłynął z rosnącego nosa. Dzieci zobaczą Pinokia, jakiego jeszcze nikt nie poznał. I tym razem ciekawe zabawy wplecione w spektakl oraz wyjątkowa fabuła poruszą wyobraźnię i emocje małych widzów. W nowym sezonie spektakle będą odbywać się na pasażu w strefie wejścia głównego.         

Podczas 11 spotkań zaplanowanych na miesiące sierpień 2015 r. - styczeń 2016 r., dzieci będą mogły zapoznać się z wartościowymi opowieściami o ludziach, sytuacjach codziennych i najważniejszych kwestiach, takich jak przyjaźń, rodzina, czy dbanie o dobro innych. Wśród spektakli znajdą się autorskie przedstawienia oraz doskonale znane, klasyczne bajki. Kolejne spektakle zaplanowano na 6 – 20 września. 

Kategoria: Wydarzenia