Letnia Grządka Teatralna

czwartek 12 lipca 2018
Kiedy: 
  • niedziela 15 lipca 2018 - niedziela 26 sierpnia 2018
Gdzie: Katowice
Wraz z wakacjami do Katowic powraca Letni Ogród Teatralny. To już 20. edycja tego wydarzenia i jak zwykle nie zabraknie spektakli dla dzieci.

Jak co roku podcienia Centrum Kultury Katowice zamieniają się w weekendowy teatr półplenerowy. To wspaniała okazja, by wybrać się na ciekawe spektakle w ramach LOTu. Organizatorzy nie zapomnieli oczywiście o najmłodszych teatromanach, którzy będą mogli skorzystać z Letniej Grządki Teatralnej, czyli spektakli dla dzieci. Repertuar dobierany jest tak, by dostarczyć widzom sporej dawki wrażeń i wzruszeń.

Letnia Grządka Teatralna wystawiana będzie w niedziele, o godz. 15 w podcieniach Teatru Korez i Miasta Ogrodów przy Placu Sejmu Śląskiego 2 w Katowicach. Wstęp wolny.

Więcej o spektaklach przeczytacie na stronie.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Lato kojarzy się przede wszystkim z błogim lenistwem i odpoczynkiem od zmagań szkolnych. Jednak o kondycję naszego mózgu powinniśmy dbać nieustannie – nie potrzebujemy do tego książek i zeszytów. W wakacje treningi pamięci i koncentracji mogą stać się zabawą dla całej rodziny. Poznajcie te zabawy.

Wakacje - czas na letni trening mózgu Twojego dziecka!