Święto ulicznego jedzenia w Gliwicach

czwartek 18 kwietnia 2019
  • Inwazja food trucków odbędzie się na parkingu Parku Handlowego Arena (fot. mat. organizatora)
    Inwazja food trucków odbędzie się na parkingu Parku Handlowego Arena (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • piątek 26 kwietnia 2019 - niedziela 28 kwietnia 2019
Gdzie: Gliwice
Kolorowa kawalkada food trucków zawita do Gliwic. Nie zabraknie dobrego jedzenia, picia, muzyki na żywo oraz szaleństwa na największym dmuchanym placu zabaw w Europie.

Restauracje na kółkach z całej Polski zaserwują tradycyjne burgery, frytki belgijskie, azjatyckie pierożki Dim Sum, kanapki w stylu Philly Cheese, dania z woka, zapiekanki, pizzę z pieca opalanego drewnem i wiele innych. Pojawią się uwielbiane przez łasuchów owoce w czekoladzie. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Poza atrakcjami kulinarnymi będzie można dobrze się bawić. Dorosłym spodobają się konkursy w jedzeniu porcji XXL, największy ogródek piwny na Śląsku, strefa Chill & Funn oraz koncerty. Dzieci będą mogły poszaleć na największym dmuchanym placu zabaw w Europie o wielkości 700 m2, pograć w strefie edukacyjnej,czy też zobaczyć teatr w plenerze.

Inwazja food trucków odbędzie się 26 kwietnia w godz. 14-22, 27 kwietnia w godz. 12-22 oraz 28 kwietnia w godz. 12-20 na parkingu Parku Handlowego Arena w Gliwicach (Al. Jana Nowaka Jeziorańskiego 1). Informację znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb.

Kategoria: Wydarzenia