„Przechytrz smog” i wygraj nagrody

czwartek 23 czerwca 2022
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Zadaniem dzieci będzie wykonanie pracy na podstawie wiersza o smogu. Aby pobudzić kreatywność nie można korzystać z powszechnie dostępnych materiałów plastycznych. Mali artyści mogą użyć dowolne naturalne materiały np. kamyki. Najlepsze arcydzieła zostaną nagrodzone.

Konkurs kreatywny „Przechytrzyć smog” Śląskiego Ogrodu Botanicznego w Mikołowie skierowany jest do dzieci i młodzieży do 18. roku życia. Zadaniem uczestników jest stworzenie pracy na podstawie wiersza o smogu. Podczas jej wykonania nie można korzystać z dostępnych powszechnie materiałów plastycznych, takich jak: kredki, flamastry, ołówki, farby, pastele, cienkopisy. Można za to wykorzystać dowolne naturalne materiały np. rośliny, kamienie, korę, patyki. Organizatorzy przygotowali atrakcyjne nagrody. 

Naturalne arcydzieła wraz z kartą zgłoszeniową należy przesłać lub dostarczyć na adres Śląskiego Ogrodu Botanicznego w Mikołowie ul. Sosnowa 5, 43-190 Mikołów. Termin dostarczenia prac upływa 28 sierpnia. Udział w konkursie jest bezpłatny. Wiersz, do którego ma powstać praca, szczegółowy regulamin konkursu i kartę zgłoszeniową znajdziecie tutaj.

Kategoria: Wiadomości