Przetnij wstęgę na Bajtel Placu

czwartek 1 września 2016
  • Na Bajtel Placu dzieci będą mogły bawić się bezpłatnie (fot. mat. organizatora)
    Na Bajtel Placu dzieci będą mogły bawić się bezpłatnie (fot. mat. organizatora)
W centrum Bytomia powstaje bezpłatna strefa dla dzieci i rodziców Bajtel Plac. W wyniku konkursu wyłonione zostanie dziecko, które dokona uroczystego otwarcia.

Bajtel Plac powstaje na poziomie +2 Agory Bytom. Jest inspirowany klimatem śląskiego podwórka, a obok tradycyjnych zabaw i zabawek pojawią się interaktywne atrakcje dla najmłodszych. Będą to m.in. klasy, zjeżdżalnia, nauka śląskiego alfabetu i łamigłówki.

Oprócz wyjątkowych zabawek, strefa będzie wyposażona w pokój rodzica, w którym będzie można wygodnie przebrać i nakarmić dziecko (również podgrzać jedzenie w kuchence mikrofalowej). Powstanie też specjalna toaleta z wyposażeniem dostosowanym do wzrostu najmłodszych. Ponadto rodzice, których dzieci będą bawiły się na Bajtel Placu, skorzystają z wygodnej poczekalni. Powstaje ona przy strefie restauracyjnej, gdzie oprócz oferty gastronomicznej można znaleźć ładowarki do telefonów, dostęp do Wi-Fi oraz wygodne siedziska. 

Oficjalne otwarcie zaplanowano na drugi weekend września, a już teraz można wziąć udział w konkursie na dziecko, które przetnie wstęgę nowego placu zabaw. Szczegóły na FB Agora Bytom.

Kategoria: Wiadomości

Zobacz także

Czasem na wspaniałą wycieczkę wystarczy weekend, a nawet jeden dzień (fot. foter.com)

Majówka, wakacje, jak je spędzić? W okolicy jest mnóstwo ciekawych miejsc, które możemy odwiedzić mając wolny weekend, a nawet jeden dzień. Wśród naszych propozycji każdy znajdzie coś dla siebie. Część z nich to miejsca pełne emocjonujących atrakcji, inne pozwolą odpocząć od miejskiego zgiełku. Oto nasz przegląd:

TOP 10 największych atrakcji w twojej okolicy