Basen dla dorosłych i wodny plac zabaw dla dzieci

czwartek 27 czerwca 2019
  • Basen i wodny plac zabaw znajdziecie przy ul. Olimpijskiej 3 w Piekarach Śląskich (fot. mat UM Piekary Śląskie)
    Basen i wodny plac zabaw znajdziecie przy ul. Olimpijskiej 3 w Piekarach Śląskich (fot. mat UM Piekary Śląskie)
  • Najmłodsi znajdą tu piętrową konstrukcję z pistoletami na wodę (fot. mat. UM Piekary Śląskie)
    Najmłodsi znajdą tu piętrową konstrukcję z pistoletami na wodę (fot. mat. UM Piekary Śląskie)
  • Dorośli mogą popływać w basenie (fot. mat. UM Piekary Śląskie)
    Dorośli mogą popływać w basenie (fot. mat. UM Piekary Śląskie)
Wysokie temperatury skłaniają do szukania ochłody nad wodą. Często korzystamy z kąpielisk miejskich, dzieciaki z wodnych placów zabaw. W Piekarach Śląskich znajdziecie te dwa obiekty w jednym miejscu. W zeszłym roku basen przeszedł generalną metamorfozę.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich przeszedł w zeszłym roku gruntowny remont. Powstały nowe korty tenisowe, plac zabaw dla dzieci, park linowy, strefa street workout, rolkowisko i siłownia zewnętrzna. Rozbudowany został również basen. Jego największym atutem jest wodny plac zabaw dla dzieci. Najmłodsi znajdą tu piętrową konstrukcję z pistoletami na wodę, zjeżdżalniami, biczami wodnymi i ogromną beczką, która co jakiś czas oblewa wszystkich wodą.

Ceny biletów dla osób spoza Piekar Śląskich to 10 zł (normalny) oraz 5 zł (ulgowy), dzieci do lat 7 wchodzą za darmo. Mieszkańcy mają zniżkę, za bilet zapłacą 8 zł (normalny) i 4 zł (ulgowy).

Basen i wodny plac zabaw znajdziecie przy ul. Olimpijskiej 3 w Piekarach Śląskich. Obiekt czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. 10-18, a w weekendy w godz. 10-20.

Kategoria: Aktywna rekreacja