Konkurs! Do wygrania bilety do Parku Wodnego

piątek 19 kwietnia 2024
  • fot. mat. Park Wodny Tarnowskie Góry
    fot. mat. Park Wodny Tarnowskie Góry
Szybkie zjeżdżalnie, sztuczna morska fala, jacuzzi i wodny plac zabaw – to jedne z atrakcji, jakie znajdziecie w Parku Wodnym Tarnowskie Góry. Zagracie tu również w squasha lub spróbujecie swoich sił na ściance wspinaczkowej. W naszym konkursie możecie wygrać bilety do tego miejsca.

Park Wodny w Tarnowskich Górach (ul. Obwodnica 8) składa się z części wewnętrznej i zewnętrznej. W skład pierwszej wchodzą: brodziki dla dzieci, szybkie zjeżdżalnie z efektami świetlnymi i dźwiękowymi, sztuczna morska fala, rwąca rzeka, jacuzzi, solanka, basen sportowy, strefa saun i siłownia. Jest również część gastronomiczna. Na zewnątrz mieści się basen z masażami oraz wodny plac zabaw. Obok, w budynku hali sportowej znajduje się m.in. ścianka wspinaczkowa oraz squash. Wizyta w Parku Wodnym Tarnowskie Góry to świetna propozycja na zbliżającą się majówkę.

Bilet dwugodzinny (ważny w weekend) do Parku Wodnego Tarnowskie Góry zdobędą 2 osoby, które:

- są zapisane do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich maile trafią do naszej skrzynki jako dziesiąty i dwudziesty (maile wysyłane kilkakrotnie nie będą brane pod uwagę).

Pytanie: Jak nazywają się trzy zjeżdżalnie, które można znaleźć w Parku Wodnym Tarnowskie Góry?

Odpowiedzi (wraz z imieniem i nazwiskiem, numerem telefonu i adresem zamieszkania) należy przesyłać od godz. 12.30 w piątek 19 kwietnia do godz. 10 we wtorek 30 kwietnia na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Park Wodny".

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Zjeżdżalnie znajdujące się w Parku Wodnym w Tarnowskich Górach noszą nazwy: Tropicana, Kamikadze i Kakadu.

Kategoria: Konkursy

Zobacz także

W wakacje często szukamy nowych atrakcji na świeżym powietrzu. Przygotowaliśmy dla Was zestawienie najciekawszych, naszym zdaniem, bezpłatnych placów zabaw w okolicy. Wśród nich inspirowane naturą, z eksperymentami naukowymi, a także z ciekawą okolicą idealną na spacer i aktywną rekreację.

 

Inspirowane naturą, muzyką, bajkami – jest wiele placów zabaw na Śląsku