Ślizgawka w Spodku w rytmie disco

środa 14 października 2020
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Fani jazdy na łyżwach mogą już szaleć na lodzie w Spodku. Zasady działania obiektu są dostosowane do obowiązujących wymogów zdrowia i bezpieczeństwa. Nie zabraknie ślizgawek połączonych z muzyką i dobrej zabawy.

Lodowisko będzie dostępne dla wszystkich chętnych w tygodniu według ustalonego harmonogramu. W grudniu ofertę wzbogaci cieszące się popularnością w poprzednich sezonach taneczne Disco. Przy lodowisku będzie funkcjonować wypożyczalnia, która oferuje łyżwy figurowe, do hokeja oraz rekreacyjne w rozmiarach 27-47 w cenie 10 zł. Najmłodsi mogą skorzystać z pingwinka, który pomoże przy pierwszych krokach na lodzie ( cena - 10 zł).

Bilet normalny na ślizgawkę kosztuje 12 zł, ulgowy 8 zł (przysługuje dzieciom i młodzieży do ukończenia szkoły średniej za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej). Cena biletu dla dzieci do lat 7 wynosi 6 zł, bilet rodzinny 2+2 to koszt 30 zł. Bilety można kupić online, przez aplikację na urządzenia mobilne i w kasach Spodka.

W obiekcie wprowadzono nowe zasady w oparciu o aktualnie obowiązujące wymogi dotyczące zdrowia i bezpieczeństwa. Obowiązuje zasada zasłaniania ust i nosa, dezynfekcja dłoni oraz zachowanie dystansu. Szczegółowe zasady funkcjonowania lodowiska znajdziecie tutaj

Kategoria: Aktywna rekreacja