Wygraj wejściówki do Drewnianego Konika

środa 29 maja 2019
  • Drewniany Konik to nowe miejsce zabaw dla dzieci (fot. mat. bawialni)
    Drewniany Konik to nowe miejsce zabaw dla dzieci (fot. mat. bawialni)
Przyjazna przestrzeń pełna edukacyjnych zabawek, drewniany miniświat, w którym maluchy wcielają się w role lekarzy, sprzedawców, mechaników czy kucharzy. Do tego smaczne i zdrowe przekąski bez cukru – to Drewniany Konik, nowa sala zabaw dla dzieci. Mamy dla Was 5 wejściówek do tego wyjątkowego miejsca.

Drewniany Konik mieści się przy ul. Zamkowej 5 w Sosnowcu. Oficjalne otwarcie lokalu odbędzie się w Dzień Dziecka – 1 czerwca. To bawialnia, w której najmłodsi mogą rozwijać swoją kreatywność, spostrzegawczość i interakcje rówieśnicze. Tu główny nacisk stawia się na zdrowy rozwój malucha. O Drewnianym Koniku przeczytacie w naszym artykule. Więcej o atrakcjach, jakie czekają na dzieci w Dzień Dziecka w naszej zapowiedzi.

Wejściówki do Drewnianego Konika trafią do 5 osób, które:

- są zapisane do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich maile trafią do naszej skrzynki jako piąty, dziesiąty, dwudziesty i trzydziesty

Pytanie: Jakiego koloru są płozy konika w logo bawialni? 

Odpowiedzi wraz z imieniem i nazwiskiem należy przesyłać od godz. 12 w środę 29 maja do godz. 10 w środę 5 czerwca na adres konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać "Drewniany Konik". 

Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo. 

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Konik w logo bawialni ma płozy koloru żółtego.

Kategoria: Konkursy