Wygraj „Figur Figle”

piątek 11 października 2019
  • Gra „Figur Figle” jest skierowana do dzieci od 6. roku życia (fot. Ewelina Zielińska/SilesiaDzieci.pl)
    Gra „Figur Figle” jest skierowana do dzieci od 6. roku życia (fot. Ewelina Zielińska/SilesiaDzieci.pl)
„Figur Figle” to gra od wyd. GRANNA, w której główną rolę odkrywają kolory i kształty geometryczne. Zabawa rozwija spostrzegawczość, poprawia refleks i świetnie trenuje mózg.

Cała zabawa opiera się na figurach geometrycznych i kolorach. Każdy z wariantów łączy fakt, że zwycięzcą zostanie osoba najbardziej czujna, spostrzegawcza i o najlepszym refleksie. Koła, trójkąty i kwadraty w różowych, niebieskich i żółtych barwach tworzą zwierzęta, postacie oraz przedmioty. To świetna gra dla dzieci, ale starsi gracze również będą mieli ubaw podczas zabawy. Więcej o grze przeczytacie w naszej recenzji.

Grę „Figur Figle” wygra osoba, która:

- jest zapisana do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowie na pytanie konkursowe,

- jej mail trafi do naszej skrzynki jako dziesiąty.

Pytanie: Z ilu kart składa się talia znajdująca się w pudełku gry „Figur Figle”?

Odpowiedzi (wraz z imieniem, nazwiskiem i adresem zamieszkania) należy przesłać od godz. 11 w piątek 11 października do godz. 11 w piątek 18 października na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Figle”.

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

 

Konkurs rozstrzygnięty!

 
Gratulujemy zwycięzcy (otrzymał od nas maila). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.
 
Odpowiedź: Talia kart z pudełka gry "Figur Figle" składa się z 54 dużych kart z obrazkami i 15 kart wyboru.
Kategoria: Konkursy

Zobacz także

Drodzy Czytelnicy! Dziękujemy, że jesteście z nami już 6 lat. Cieszymy się, że nasz portal inspiruje Was do rodzinnego spędzania czasu, co prezentujecie na zdjęciach. Nie był to prosty wybór, dlatego oprócz 3 nagród głównych przyznaliśmy jeszcze 2 nagrody pocieszenia. Zapraszamy do oglądania zdjęć zwycięzców i do dalszego korzystania z naszej strony.

6. urodziny Silesia Dzieci - rozstrzygnięcie konkursu