Niedzielny poranek z króliczkiem Bingiem

środa 7 września 2022
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • niedziela 11 września 2022
Nowa odsłona Filmowych Poranków w kinie Helios. Na dużym ekranie najmłodsi zobaczą przygody niesfornego króliczka Binga. Projekcję poprzedzą konkursy i zabawy. To świetna propozycja na pierwszą wizytę dziecka w kinie.

Bing jest trzyletnim króliczkiem, który chodzi do przedszkola i jest bardzo ciekawy świata. Jego przygody do złudzenia przypominają codzienność dzieci w podobnym wieku. Każda bajka zaczyna się typową dziecięcą czynnością, z którą muszą poradzić sobie bohaterowie. W ramach Filmowych Poranków w kinie Helios na ekranie pojawi się zestaw bajek: „To nie twoje”, „Moje”, „Obiad”, „Hau!”, „Włochate wydmuszki”, „Przyjęcie u Hipci”, „Telefon komórkowy”, „Występ”.

Łamigłówki HelioSówki

Uczestnicy Filmowych Poranków mogą wziąć udział w zabawie Łamigłówki HelioSówki. Dzieci rozwiążą zagadki, poznają ciekawostki i wezmą udział w konkursach. Za wykonanie zadania otrzymają pieczątki na specjalnej karcie. Zebrane 8 pieczątek to nagroda: odznaka HelioSówki.

Poranek w kinie

Seanse przeznaczone są dla dzieci w wieku od 3 lat w towarzystwie opiekunów. Podczas Poranków dźwięk jest ściszony w stosunku do standardowej głośności, pozostawione są też przyciemnione światła, dzięki czemu nawet najmłodsze maluchy mogą bez obaw uczestniczyć w wydarzeniu. Każde spotkanie rozpoczyna się konkursami i zabawami w sali kinowej. Po seansie każdy uczestnik otrzyma „balonowy" upominek.

„Bing, cz. 1” obejrzymy 11 września o godz. 10.30 w kinach Helios w: Dąbrowie Górniczej (ul, Jana III Sobieskiego 6), Katowicach (ul. Kościuszki 229), Żorach (ul. Katowicka 10). Bilety można zakupić online. Są w cenie 17,90 zł (na 3 dni przed seansem), 20,90 zł (2 dni przed seansem), 22,90 zł (1 dzień przed seansem) i 24,90 zł (w dniu seansu). Więcej informacji znajdziecie również na profilu na FB Helios Dla Dzieci.

Kategoria: Wydarzenia