Letnie kino plenerowe w każdą niedzielę za darmo

wtorek 20 czerwca 2023
  • fot. mat. prasowe UM Gliwice
    fot. mat. prasowe UM Gliwice
Kiedy: 
  • niedziela 2 lipca 2023 - niedziela 27 sierpnia 2023
Gdzie: Gliwice
Leżaki, koce, ciepły wieczór i filmowe hity – to scenariusz na idealnie spędzoną niedzielę wakacji dla dzieci i dorosłych. Najmłodsi zobaczą m.in. „Krainę Smoków”, „Wilk na 100%”.

2 lipca startuje Letnie Kino Plenerowe w Gliwicach. Co tydzień, w niedzielę o godz. 18 będą wyświetlane filmy dla dzieci, a o godz. 20 dla dorosłych widzów. Seanse będą odbywać się w różnych lokalizacjach. Pierwsze spotkanie kinomanów zaplanowano na Placu Grunwaldzkim. Dzieciaki wyruszą w podróż „W 80 dni dookoła świata”, a dorośli zobaczą „Silent Twins”. W kolejne wakacyjne niedziele na dużym ekranie będzie można zobaczyć m.in. „Małą Wielką Stopę 2”, „Wyrolowanych”, „Pszczółkę Maję: Miodowe Igrzyska”, „Greenland”, „Jeden gniewny człowiek”.

Letnie Kino Plenerowe będzie grało do 27 sierpnia. Wstęp na wszystkie seanse jest wolny. Repertuar znajdziecie na stronie organizatora - Centrum Kultury Victoria.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

To ostatni dzwonek, by zorganizować dzieciom czas wolny w wakacje. Przygotowaliśmy dla Was zestawienie ciekawych półkolonii i miejsc w naszym regionie, które warto zobaczyć. Półkolonie kulinarne, sportowe, warsztaty mangi, do tego śląskie Malediwy czy wodne atrakcje. Jest w czym wybierać.

Śląskie na wakacje - półkolonie, zwiedzanie, zabawa