Animacja poklatkowa i wymiana książek

poniedziałek 24 lipca 2023
Kiedy: 
  • sobota 12 sierpnia 2023
Gdzie: Chorzów
Dzień Książki zapowiada się bardzo ciekawie. Czekają na Was m.in. warsztaty słowno-plastyczne, zajęcia w ramach „Biblioteki pod chmurką”, warsztaty animacji poklatkowej i wymiana książek.

Podczas „Dnia Książki” w Starochorzowskim Domu Kultury każdy znajdzie coś dla siebie. Najmłodsi wezmą udział w warsztatach „Wakacje z Kubusiem Puchatkiem” (godz. 12). To zabawy z tekstem, rysunkowe labirynty oraz zajęcia plastyczne. Tego dnia nie zabraknie „Biblioteki pod chmurką” (godz. 13). Rodzice razem z dziećmi ( w wieku 3-7 lat) będą odkrywać świat z książką w ręku i wspólnie spędzą czas biorąc udział w różnych aktywnościach: plastycznej, rytmicznej, muzycznej. Impreza to również warsztaty ilustracji (od godz. 14), animacji poklatkowej (godz. 14.30)  i wymiana książkowa. Wystarczy przynieść książkę, odłożyć ja na specjalnie przygotowany regał i wymienić ją na inną.

 

Dzień Książki odbędzie się 12 sierpnia od godz. 12 w Starochorzowskim Domu Kultury (ul. Siemianowicka 59) w Chorzowie. Bilety są w cenie 20 zł – można je zakupić online. Dodatkowe informacje udzielane są mailowo: majka@chck.pl.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

To ostatni dzwonek, by zorganizować dzieciom czas wolny w wakacje. Przygotowaliśmy dla Was zestawienie ciekawych półkolonii i miejsc w naszym regionie, które warto zobaczyć. Półkolonie kulinarne, sportowe, warsztaty mangi, do tego śląskie Malediwy czy wodne atrakcje. Jest w czym wybierać.

Śląskie na wakacje - półkolonie, zwiedzanie, zabawa