Poranek z psotną pchełką

niedziela 28 sierpnia 2016
  • "Pchłę Szachrajkę" przedstawią aktorzy Teatru Żelaznego w Katowicach (fot. mat. Teatr Żelazny)
    "Pchłę Szachrajkę" przedstawią aktorzy Teatru Żelaznego w Katowicach (fot. mat. Teatr Żelazny)
Kiedy: 
  • sobota 3 września 2016
Gdzie: Zawiercie
Znana bajka Jana Brzechwy pt. „Pchła Szachrajka” zagości na Poranku Teatralnym Miejskiego Ośrodka Kultury „Centrum” w Zawierciu.

3 września o godz. 11 w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury „Centrum” poznacie małą, krnąbrną i psotną Pchełkę. Przemierza ona lądy i morza, by dostarczyć dzieciom wiele emocji i powodów do śmiechu. Twórcami spektaklu są znani i nagradzani artyści śląskich teatrów dla dzieci: Dariusz Wiktorowicz –reżyser, były dyrektor Teatru Dzieci Zagłębia w Będzinie, zdobywca wielu nagród za reżyserię spektakli dla dzieci, Marta Marzęcka – wieloletnia aktorka Teatru Banialuka w Bielsku-Białej, zdobywczyni Złotej Maski (2012) za stworzone  role w spektaklach dla dzieci oraz Piotr Wiśniewski – aktor, pomysłodawca i założyciel Teatru Żelaznego.

Bilety w cenie 15 zł można nabywać w kasie MOK. 

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Czasem na wspaniałą wycieczkę wystarczy weekend, a nawet jeden dzień (fot. foter.com)

Majówka, wakacje, jak je spędzić? W okolicy jest mnóstwo ciekawych miejsc, które możemy odwiedzić mając wolny weekend, a nawet jeden dzień. Wśród naszych propozycji każdy znajdzie coś dla siebie. Część z nich to miejsca pełne emocjonujących atrakcji, inne pozwolą odpocząć od miejskiego zgiełku. Oto nasz przegląd:

TOP 10 największych atrakcji w twojej okolicy