Arka Noego i mnóstwo atrakcji na świątecznym kiermaszu

niedziela 24 listopada 2019
  • Święta na bielskiej Starówce to liczne atrakcje (fot. archiwum zdj. na Fb Bielsko-Biała)
    Święta na bielskiej Starówce to liczne atrakcje (fot. archiwum zdj. na Fb Bielsko-Biała)
Kiedy: 
  • piątek 13 grudnia 2019 - niedziela 22 grudnia 2019
„Święta na Starówce” to koncerty m.in. Kasi Cerekwickiej, Arki Noego czy też Włóczykijów. Wśród atrakcji najmłodsi znajdą: karuzele, sanie Mikołaja i animacje z elfami. Kiermasz to również okazja do zakupu rękodzieła, świątecznych ozdób i zabawek dla dzieci.

Tegoroczne „Święta na Starówce” odbędą się w dniach 13-22 grudnia. Kiermasz zostanie zlokalizowany w trzech punktach Bielska-Białej. Na Rynku w drewnianych pawilonach będzie można zjeść małe co nieco. Odbędą się tu również koncerty. Na scenie wystąpią m.in. Kasia Cerekwicka, Aleksandra Nykiel, Tomek Lewandowski, Arka Noego, Włóczykije, Kapela Góralska Beskid. Na placu Bolesława Chrobrego otwarta zostanie strefa dla dzieci. Znajdą się tu: karuzele, sanie Mikołaja, stoiska z zabawkami i innymi artykułami dla dzieci. Najmłodsi pobawią się tu z elfami, jak również wezmą udział w bezpłatnych warsztatach. Stoiska z wyrobami świątecznymi i rękodziełem znajdą się placu Wojska Polskiego obok lodowiska. Tu również przewidziano atrakcje, jak pokazy jazdy figurowej, dyskoteki w słuchawkach, nauka jazdy na łyżwach.

Kiermasz potrwa od 13 do 22 grudnia w godz. 10-20 w Bielsku-Białej. Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb.

Kategoria: Wydarzenia