Wzruszająca psia opowieść

wtorek 4 lutego 2020
  • Film będzie można zobaczyć w studyjnym kinie Amok w Gliwicach (mat. organizatora)
    Film będzie można zobaczyć w studyjnym kinie Amok w Gliwicach (mat. organizatora)
Kiedy: 
  • niedziela 9 lutego 2020
Gdzie: Gliwice
Jak wygląda świat widziany oczami psa? Dowiecie się tego, wyruszając w niezwykłą podróż. Zabierze w nią Was kundelek Marona. Psia opowieść typowana do oscarowych animacji to pełny ciepła i wizualnie zachwycający film dla całej rodziny.

„Marona – psia opowieść” w reżyserii Anci Damian to wzruszająca historia o przywiązaniu, bezwarunkowej miłości i szczęściu. To niezwykła podróż przez życie widziana oczami psa. Marona jest pięknym kundelkiem, który co chwila trafia w ręce nowych opiekunów. Świat ludzi bywa jednak skomplikowany dla małego psa, który potrzebuje tylko kochającego go człowieka. Żaden z nowych właścicieli nie potrafi zapewnić jej stałej opieki. A gdyby tak odwrócić sytuację?

„Marona” zdobyła m.in. nominację do Europejskich Nagród Filmowych, została nagrodzona przez Jury Odkryć 6. MFF Kino Dzieci, a Akademia Sztuki i Wiedzy Filmowej umieściła ją na liście 32. pełnometrażowych filmów animowanych zgłoszonych do oscarowej rywalizacji.

Film będzie można zobaczyć podczas kinowego podwieczorka dla całej rodziny 9 lutego o godz. 16.15 w kinie Amok w Gliwicach (ul. Dolnych Wałów 3). Cena biletów to 12 zł. Bilety można zakupić w kasie kina lub tutaj

Kategoria: Wydarzenia