O adaptacji dzieci w żłobku i przedszkolu

poniedziałek 24 lutego 2020
  • Warsztaty są bezpłatne, ale obowiązują zapisy (fot. mat. organizatora)
    Warsztaty są bezpłatne, ale obowiązują zapisy (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • czwartek 27 lutego 2020
Gdzie: Gliwice
Jak wspierać dziecko w nowej sytuacji, jaką jest pójście do żłobka lub przedszkola? Jak radzić sobie z własnymi emocjami i lękiem? O tym, mamy będą miały okazję porozmawiać na bezpłatnych warsztatach. Na zajęcia można przyjść z dzieckiem.

Dla najmłodszych żłobek, przedszkole to nowe miejsce, dzieci, opiekunowie, a co za tym idzie duża ilość zmian i niewiadomych. Natomiast dla rodzica to czas obaw i lęków. Dlatego warto już wcześniej przygotować się na ten moment. Okazją ku temu będą warsztaty „Forum młodych mam”. Uczestniczki porozmawiają o więzi dziecka z rodzicami, o skutecznym wspieraniu dziecka w nowym doświadczeniu, o sposobie radzenia sobie z towarzyszącymi emocjami. W spotkaniu mogą uczestniczyć mamy wraz z dziećmi do lat 3. W trakcie warsztatów maluchy będą mogły się bawić w specjalnie dla nich przygotowanej strefie.

Warsztaty odbędą się 27 lutego w godz. 14 -16 w CH Forum (siłownia My Fitness Place, ul. Lipowa1) w Gliwicach. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, obowiązują zapisy: na profilu Fb @chforumgliwice bądź tel. (32) 335 73 00.

Kategoria: Wydarzenia