Zwiedź stadion Ruchu Chorzów i weź udział w bitwie na balony

piątek 21 sierpnia 2020
  • fot. mat. MORiS Chorzów
    fot. mat. MORiS Chorzów
Kiedy: 
  • sobota 29 sierpnia 2020
Gdzie: Chorzów
Pomysł na aktywny, sobotni poranek? Sportowe śniadania na trawie. Wśród atrakcji m.in. gry i zabawy sportowe czy bitwa na balony z wodą. To również okazja do zajrzenia w różne zakamarki stadionu piłkarskiego, na którym rozgrywa mecze Ruch Chorzów.

„Sportowe śniadanie na trawie” to impreza rekreacyjna na Stadionie przy ul. Cichej w Chorzowie. Wydarzenie zorganizowane jest w ramach akcji Wakacje z MORiS-em.

Bitwa na wodne balony

Każdy uczestnik będzie mógł spróbować swoich sił w sportowych grach i zabawach. Imprezę zakończy wielka bitwa na balony z wodą (przyda się ubranie na zmianę). „Sportowe śniadanie” to również niepowtarzalna okazja, aby zwiedzić Stadion Miejski i poczuć się, jak prawdziwy piłkarz na murawie. Nie zapomnijcie o kocach i koszykach z prowiantem.

Wydarzenie odbędzie się 29 sierpnia o godz. 11 na Stadionie przy ul. Cichej 6 w Chorzowie. Koszt udziału to symboliczne 1 zł. Obowiązują zapisy poprzez stronę MORiS.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Lato sprzyja wypadom nad wodę. Gdzie na Śląsku znajdziemy akweny, w których można się pluskać? W naszym zestawieniu znajdziecie najbardziej popularne kąpieliska z przebadaną przez Sanepid wodą i atrakcje im towarzyszące.

Popływamy? Lista kąpielisk na Śląsku