Poranek w rytmie slow food

środa 8 lipca 2020
  • Śniadanie na trawie to okazja do relaksu na świeżym powietrzu (fot. mat. Park Śląski)
    Śniadanie na trawie to okazja do relaksu na świeżym powietrzu (fot. mat. Park Śląski)
Kiedy: 
  • sobota 11 lipca 2020 - sobota 29 sierpnia 2020
Gdzie: Chorzów
Powraca popularny cykl „Śniadanie na trawie”. Piknikowa atmosfera, zdrowe i pyszne jedzenie na świeżym powietrzu – to relaks i chwila na złapanie oddechu. Dzieciaki będą mogły wziąć udział w warsztatach, a dorośli poćwiczyć jogę.

„Śniadanie na trawie” w Parku Śląskim to zdrowe jedzenie, odpoczynek na leżakach i piknikowa atmosfera. Wydarzenie jest świetną alternatywą dla stania w sklepowych kolejkach, kumulowania się w zamkniętych przestrzeniach i bycia w ciągłym biegu. To okazja do zwolnienia i wyciszenia się w pięknych okolicznościach przyrody. Śniadaniom towarzyszyć będą warsztaty dla najmłodszych. Chętni będą mogli wziąć udział w bezpłatnych zajęciach jogi (godz. 9-10.30).

W tym roku „Śniadanie na trawie” będzie odbywać się w każdą sobotę od 11 lipca do 29 sierpnia w Parku Śląskim (Rosarium). Początek Śniadań o godz. 10. Wydarzenie będzie dostosowane do zaleceń i obostrzeń sanitarnych. Meble piknikowe zostaną rozłożone w odpowiednich odległościach od siebie. Informację znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb

Kategoria: Wydarzenia