Kawa, ciastko i kreatywne warsztaty

wtorek 18 stycznia 2022
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • piątek 21 stycznia 2022 - sobota 22 stycznia 2022
Gdzie: Gliwice
Zabierz babcię i dziadka na słodki deser. Wystarczy wziąć udział w wesołym quizie, aby otrzymać bezpłatny voucher na smakołyki. Dodatkowo dziadkowie z wnuczkami wykonają ekotorby z firanek lub kwiaty.

Z okazji Dnia Babci i Dziadka Forum Gliwice przygotowało niespodzianki. Do rozdania będzie 300 bezpłatnych voucherów na słodką przyjemność, jak lody, kawa czy też ciastko. Wystarczy wziąć udział w quizie na wesoło, w którym dziadkowie odpowiedzą na pytania wnuczków i odwrotnie. Dodatkowo 21 i 22 stycznia odbędą się bezpłatne, kreatywne warsztaty. Podczas zajęć powstaną ekotorby z firanek. Świetnie sprawdzą się jako opakowania na drobne przedmioty, zakupy, a nawet żywność. Podczas zajęć będzie można także wykonać kwiaty-upominki. 

Warsztaty odbędą się 21 stycznia w godz.14-19 oraz 22 stycznia w godz. 12-17 na Scenie Głównej w Forum Gliwice. Udział w nich jest bezpłatny i nie wymaga zapisów. Kupony promocyjne będą wydawane od 21 do 28 stycznia (do wyczerpania puli) w punkcie informacyjnym. Po odbiór należy stawić się w parach wnuczek lub wnuczka /babcia lub dziadek, aby wziąć udział w quizie. Informację znajdziecie na stronie Forum

Kategoria: Wydarzenia