Darmowe wejście na basen za 10 plastikowych nakrętek

czwartek 13 lipca 2023
  • fot. archiwum zdjęć FB MOSiR Radzionków
    fot. archiwum zdjęć FB MOSiR Radzionków
Fajna akcja w Radzionkowie! Możecie wspomóc leczenie chorego dziecka, a w zamian Wasza pociecha otrzyma darmową wejściówkę na kąpielisko „Księża Góra”. Nakrętki będą zbierane przez całe wakacje.

Urząd Miasta Radzionków przez całe wakacje prowadzi zbiórkę plastikowych nakrętek. Cel jest szczególny – pomoc w leczeniu Agatki Szafranek. 3-letnia dziewczynka walczy z nowotworem.

Za nakrętkę darmowy bilet

Plastikowe nakrętki należy przynieść do Wydziału Ekologii (w godzinach pracy Urzędu, ul. Kużaja 17, 1 piętro). Za minimum 10 sztuk można otrzymać darmową wejściówkę dla dziecka na Kąpielisko Miejskie „Księża Góra”. 

Basen „Księża Góra” znajdziecie przy ul. Księżogórskiej 90 w Radzionkowie. W sezonie letnim kąpielisko jest czynne w godz. 10-19. Bilety całodniowe są w cenie: 13 zł – normalny, 8 zł – ulgowy, 26 zł – rodzinny (2+2). Po godzinie 15 bilet normalny kosztuje - 10 zł, ulgowy – 5 zł. Przypominamy, że dzieci do lat 7 wchodzą na basen bezpłatnie.

Kategoria: Wiadomości

Zobacz także

To ostatni dzwonek, by zorganizować dzieciom czas wolny w wakacje. Przygotowaliśmy dla Was zestawienie ciekawych półkolonii i miejsc w naszym regionie, które warto zobaczyć. Półkolonie kulinarne, sportowe, warsztaty mangi, do tego śląskie Malediwy czy wodne atrakcje. Jest w czym wybierać.

Śląskie na wakacje - półkolonie, zwiedzanie, zabawa