W Hubertusie pociecha sama zrobi pizzę

środa 16 kwietnia 2014
  • Dużym powodzeniem cieszą się warsztaty kulinarne organizowane w lokalu (fot. materiały restauracji Hubertus)
    Dużym powodzeniem cieszą się warsztaty kulinarne organizowane w lokalu (fot. materiały restauracji Hubertus)
  • Mali goście często pieką własną pizzę wraz z szefem kuchni restauracji Hubertus (fot. materiały restauracji)
    Mali goście często pieką własną pizzę wraz z szefem kuchni restauracji Hubertus (fot. materiały restauracji)
W województwie śląskim jest coraz więcej lokali gastronomicznych, które swą ofertę kierują również do tych najmłodszych gości. Jednym z takich lokali jest restauracja Hubertus w Piekarach Śląskich.

To miejsce, w którym można poczuć atmosferę dawnych czasów. Mieści się w zabudowaniach dworu, którego historia sięga średniowiecza.
Dorośli mogą się tu raczyć kuchnią polską, śląską i myśliwską, a dzieci pobawić w specjalnie dla nich przeznaczonym kąciku z zabawkami lub na placu zabaw w ogrodzie.
W restauracji organizowane są oryginalne przyjęcia urodzinowe dla dzieci. Powodzeniem cieszą się imprezy kulinarne, podczas których mali goście odbywają lekcję kucharską z szefem tutejszej kuchni i pieką własna pizzę. Jeśli ktoś ma ochotę, takie przyjęcie może odbyć się w języku angielskim.
W ofercie są również Disco Party dla nieco starszych dzieci oraz Hollywood Party dla dziewczynek, które chciałyby przez chwilę poczuć się jak gwiazdy. W ofercie Hubertusa jest również Tea Party, czyli spotkania przy herbacie dla mam, które mają ochotę poplotkować, podczas gdy ich dzieci dobrze się bawią.

Restauracja znajduje się przy ul. Inwalidów Wojennych 72. www.piekarydwor.pl ok.