Filmowe poranki ze Scooby-Doo

sobota 12 lipca 2014
  • Kino Helios zaprasza na spotkania ze Scooby-Doo (fot. materiały kina)
    Kino Helios zaprasza na spotkania ze Scooby-Doo (fot. materiały kina)
To nowy projekt kin Helios poświęcony najmłodszym widzom. Co drugą niedzielę miesiąca o godz. 10.30 obejrzeć można bajki, wziąć udział w wielu zabawach i otrzymać licencję detektywa.

- W ramach projektu będziemy wyświetlać zarówno filmy długo - jak i krótkometrażowe. Filmowe Poranki gwarantują Państwu oraz Państwa Dzieciom moc konkursów, nagród oraz wspólną zabawę połączoną z … prawdziwym dreszczykiem emocji! – zachęcają organizatorzy akcji.

Uczestnicy Filmowych Poranków w ramach spotkań otrzymają indeksy Akademii Detektywa, które zapewniają udział w „prawdziwym kursie” , na koniec którego otrzymają Licencję detektywa. Aby otrzymać wpisy w Indeksie Akademii Detektywów należy wykonać szereg misji specjalnych. Kolejne misje już na najbliższych Filmowych Porankach ze Scooby-Doo!
Poranki przeznaczone są do dzieci od 4. Lat – dźwięk jest ściszony w stosunku do standardowej głośności, a podczas seansu światła są przyciemnione, a nie wygaszone całkowicie.

Najbliższy Poranek Filmowy ze Scooby-Doo już w najbliższa niedzielę (20 lipca).
Kina Helios w naszym regionie znajdują się w Dąbrowie Górniczej, Bielsku-Białej oraz Sosnowcu.

Więcej informacji na temat Filmowych Poranków ze Scooby - Doo w kinach Helios można znaleźć na www.helios.pl/filmowe_poranki.

Uwaga! Na naszym portalu co drugi tydzień będzie organizowany konkurs podczas którego wygrać będzie można wejściówki na Poranki Filmowe ze Scooby-Doo. Bądźcie z nami!

 

Kategoria: Wydarzenia